+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 
 
 
     

С-IНЖИНIРИНГ – ВАШ СВIТ IНЖЕНЕРНИХ РIШЕНЬ!

НОВИНИ КОМПАНІЇ

ПРО КОМПАНІЮ

     S-Engineering — українська інжинірингова компанія, представлена ​​на світовому ринку брендом SE Group International. EPC-контрактор у сфері автоматизації та електропостачання промислових підприємств. Також виконує роботи за такими напрямками як керування електроприводом, технічна безпека і телекомунікаційні системи.

     Компанія має необхідний власний техніко-виробничий ресурс для реалізації комплексу робіт з проєктування, виготовлення, монтажу, введення в експлуатацію, сервісного обслуговування. Загальна площа виробничих та адміністративних приміщень 7500 кв.м., а також повний цикл виробництва дозволяє S-Engineering виготовляти до 100 комплектів повногабаритних (висота 2000 мм і більше) і до 300 комплектів середньогабаритних електротехнічних шаф та панелей управління у місяць.

     За 14 років роботи S-Engineering було реалізовано понад 600 комплексних проєктів у різних галузях промисловості. Мета компанії — вивести на якісно новий рівень інжинірингові послуги України як на внутрішньому, так і на зарубіжних ринках.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

- єдиний в Україні ліцензіат компанії SIEMENS у статусі Technology Partner;

- сертифікований партнер SIEMENS в статусі Solution Partner;

- в наявності — сертифікати ISO, OHSAS, що підтверджують якість, безпеку та енергоефективність виконаних робіт.

 S-Engineering розробляє і впроваджує наукомісткі технології, які вже мають практичне застосування:

- запатентований інноваційне рішення для поточно-транспортних ліній (SENUMAC);

- унікальна технологія контролю ступеня завантаження конвеєра (LEFFOL).

   

   В основі філософії компанії S-Engineering — тісний взаємозв'язок науки і технологій. 7 співробітників компанії мають вчений ступінь PhD технічних і економічних наук.

  Як внесок в розвиток науки та інженерної освіти України, S-Engineering створила в ОНАХТ інноваційну лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу.