+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

ТОВ «С-інжиніринг» - одна з провідних інжинірингових компаній України, розробляє та впроваджує проекти «під ключ» за такими напрямками, як системи електропостачання, системи автоматизації, керування електроприводом, технічна безпека, телекомунікаційні системи, а також пропонує післягарантійне сервісне обслуговування (аутсорсинг ).

Відкриті вакансії компанії

Контракти з відомими компаніями світового рівня, неухильне дотримання договірних зобов'язань, інноваційний підхід до вирішення поставлених завдань та дотримання принципам компанії: гарантувати якість, орієнтуватися на замовника і працювати на результат - зумовлює наявність в штаті компанії грамотного персоналу.

Персонал є однією з головних цінностей компанії «С-інжиніринг». Дотримуючись планів інтенсивного розвитку, потреба компанії в кваліфікованих, ініціативних фахівцях є першочерговою.

Ми формуємо команду однодумців, об'єднаних спільною метою, прагненням до професійного та особистісного зростання.

Надіслати резюме

АНКЕТА КАНДИДАТА

Цим я підтверджую достовірність наданої інформації та не заперечую проти перевірки наданих відомостей.

Угода

Згідно Закону України «Про захист персональних даних», даю згоду на передачу моїх персональних даних третій особі, а також на обробку моїх персональних даних з первинних джерел (у т. ч. паспортні дані, відомості з виданих на моє ім'я документів (про освіту, сімейний стан, склад сім'ї), відомостей, які надаю про себе з метою здійснення діяльності з підбору персоналу.
Додати фото
Розмір обмеження для кожного файлу 0.98 MB

  Компанія «С-інжиніринг» пропонує своїм співробітникам:

  Цікаву, перспективну і творчу роботу

  Компанія постійно розвивається, розширюючи свою географію присутності, тим самим відкриваючи нові горизонти для ініціативних, сміливих і творчих людей, здатних реалізувати найсміливіші ідеї.

  Можливості кар'єрного росту

  Кожен співробітник має право претендувати на більш високу посаду, і компанія готова сприяти йому в цьому.

  Навчання та розвиток

  Компанія надає можливість всім співробітникам удосконалюватися і здобувати додаткові професійні навички за допомогою участі в тренінгах, семінарах, курсах підвищення кваліфікації.

  Програма «Наставник»

  Компанія приділяє значну увагу практичному навчанню та підтримці молодих фахівців, що підтверджується успішним впровадженням програми «Наставник» - проектом для випускників ВНЗ, які навчаються практичним навичкам і стають потенційними співробітниками компанії.

  Забезпечення співробітників спецодягом

  Співробітників, що задіяні на виробництві, а так же фахівців електромонтажних спеціальностей, компанія забезпечує якісним сезонним спецодягом.

  Корпоративний мобільний зв'язок

  Для оперативного вирішення поставлених завдань співробітники компанії забезпечені корпоративним мобільним зв'язком.

  Адаптація нових співробітників

  Програма адаптації допомагає новим співробітникам максимально швидко освоїти організаційну, трудову і корпоративну культуру в компанії, розкрити інноваційні та лідерські якості.

  Доставка співробітників на роботу транспортом компанії

  Компанія надає співробітникам комфортабельний службовий автобус, на якому можна без запізнень дістатися до офісу.

  Організація корпоративних і дитячих заходів

  У компанії проводяться корпоративні свята, заходи для дітей наших співробітників, завдяки яким, в нашій компанії формуються хороші між особисті відносини, піднімається «командний дух» нашої команди, а колектив нашої компанії стає більш згуртований і дружний.

  Умови роботи.

  Умови роботи дозволяють співробітникам не відволікатися на «побутові дрібниці», а займатися виключно робочими питаннями і завданнями. Всі робочі місця організовані і оснащені сучасною комп'ютерною технікою. У всіх кабінетах компанії взимку завжди тепло, а влітку прохолодно. Для співробітників компанії передбачена сучасна, простора їдальня, в якій можна комфортно перекусити під час обідньої перерви.

  Якщо Ви прагнете розвиватися і шукайте роботу в дружному, згуртованому колективі,

  - ласкаво просимо в команду «С-інжиніринг»!