+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Кожен день, здійснюючи відкриття та винаходячи щось нове, людина ставила перед собою різні цілі: бути успішним, працювати на результат, жити з комфортом. Історія показала, що поставлених цілей домоглися ті, хто не боявся нових рішень, йшов у ногу з часом і робив свою роботу якісно і вчасно.

«С-інжиніринг» - українська інжинірингова компанія, яка входить до складу холдингу Se Group International, розробляє та впроваджує проекти «під ключ» за такими напрямами, як системи електропостачання, системи автоматизації, керування електроприводом, технічна безпека, телекомунікаційні системи, а також пропонує сервісне обслуговування.

Компанія «С-інжиніринг» є EPC-контрактором у сфері будівництва об'єктів енергетики та промисловості «під ключ».

Компанія «С-інжиніринг» - офіційний партнер Департаменту «Промислова автоматизація і технології приводів» і «Автоматизація та безпека будівель» ДП «Сіменс Україна» у статусі Siemens Solution Partner Automation.

Наша компанія є Technology Partner компанії SIEMENS за технологією SIVACON S8 і 8РТ, яка перша і єдина в Україні отримала ліцензію на виробництво щитів силового управління двигунами в розширеному висувному (Withdrawable) виконанні (опція з малогабаритними висувними модулями 1/2, 1/4).

Робота компанії «С-інжиніринг» відповідає всім стандартам якості концерну SIEMENS AG.

Піщані міста змінили мегаполіси. На зміну мануфактур прийшли концерни і холдинги. Все, що для цього було треба - час і технології. Ми створюємо технології, щоб Ваше завтра було ще комфортніше.

Місія компанії

Розробляючи і впроваджуючи прогресивні інжинірингові рішення, ми сприяємо зростанню ефективності наших клієнтів. Тим самим ми робимо свій внесок у розвиток економіки і добробут держав, в яких працюємо, і людей, які працюють разом з нами.

Філософія компанії

Побудувати компанію з багатою спадщиною, яким можна пишатися. Для людей, які працюють в компанії. Для майбутніх поколінь і суспільства. Бути надійним партнером, роботу якого можна охарактеризувати так:

  • Прогресивно
  • Якісно
  • Вчасно

Принципи роботи компанії

Ми чітко розуміємо, чого ми хочемо і знаємо, як цього домогтися. Стабільність і визнання приходять до того, хто не зупиняється на досягнутому, не спочиває на лаврах, а продовжує вдосконалюватися, старанно працювати і йти вперед.

Гарантуємо якість

Безумовно, ми цінуємо нашу репутацію. Співпрацюючи тільки з надійними і перевіреними партнерами і постачальниками, навіть на початковому етапі проекту, у нас вже є впевненість у його досконало.

Орієнтуватися на
Замовника

Кожен Замовник для нас унікальний. Враховуючи специфіку та галузеву спрямованість, обсяги робіт і поставлені цілі, ми, консультуючи на кожному етапі проекту, допомагаємо вибрати і кваліфіковано втілити в реальність оптимальний по співвідношенню мета-якість-ціна варіант.

Працювати на результат

Кожен член нашої команди, виконуючи свої функції, дає компанії можливість здійснювати комплексний підхід до поставленого завдання, вміло застосовувати новітні розробки і забезпечувати ту якість робіт, якою ми по праву можемо пишатися.