+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія ТОВ «Дунайська судоходно-стивідорна компанія», що входить в структуру Китайської зернової корпорації COFCO International, підтвердила високу ефективність технології з управління автоматизованими системами завантаження поточно-транспортної лінії SENUMAC . Дана технологія була впроваджена на портовому комплексі перевалки зернових в Миколаєві.

Компанія «С-Інжиніринг» отримала нагороду в номінації «Інженерне досягнення року» Національного морського рейтингу України за розробку і впровадження технології автоматичного управління завантаженням поточно-транспортної лінії сипучих матеріалів SENUMAC. У голосуванні взяли участь 87 експертів галузі.

Ще один день народження, що знаменує, ми впевнені, досягнення етапу зрілості нашої компанії.

Компанія «С-Інжиніринг» продовжує модернізацію «під ключ» виробничих ліній Київського картонно-паперового комбінату. Різноманітність технологічних процесів підприємства, що відбуваються в широкому діапазоні температур, вологості, а також запиленості, вимагають від інженерів копіткої уваги до підбору рішень. Приймати безпомилкові рішення допомагає величезний досвід фахівців «С-Інжиніринг» і глибоке розуміння технології і алгоритмів процесів.

Українська компанія «С-Інжиніринг» здійснила експорт до Республіки Польщі електророзподільного обладнання, виготовленого за технологією SIVACON S8 ½ ¼ за ліцензією компанії Siemens. На даний момент вже відвантажено дві партії низьковольтних щитів силового управління двигунами з малогабаритними висувними модулями ½, ¼ Small Unit. Вся продукція виготовлена на виробничих потужностях компанії в Одесі.

Компанія С-Iнжиніринг завершила роботи з модернізації системи моніторингу агрегатів з перекачування газу в с. Держів та с. Любешів Львівської області. Модернізація включала в себе оновлення системи моніторингу параметрів існуючих газоперекачувальних агрегатів, в також додавання в систему двох нових агрегатів.

Шановні друзі!

От имени всего большого коллектива SE Group International поздравляем ВАС с наступающим Новым Годом!