+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-Інжиніринг» продовжує брати участь в плановій модернізації ліній Київського картонно-паперового комбінату. Фахівці департаменту інжинірингу приступили до проектних робіт з модернізації важкого шліфувального верстата. Верстат призначений для зовнішнього шліфування поверхонь валків і валів, що беруть участь у виробництві рулонного паперу.

На маслоекстракційному заводі в м. Каховка Херсонської області завершуються роботи з монтажу щитового обладнання для газової котельні виробництва «С-Інжиніринг». Котельня використовуються для забезпечення технологічних процесів заводу і опалення приміщень.

Фахівці «С-Інжиніринг» приступили до розробки проектної документації по планової реконструкції систем електропостачання та автоматизації комплексної системи управління пульпо-насосної станції Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, яка забезпечує видалення пульпи, що утворюється після збагачення руди, з збагачувальної фабрики в сховище.

Знаковою подією для компанії ТОВ «С-Інжиніринг» стало проходження державної експертизи робочого проекту по реконструкції комплектної трансформаторної підстанції 2х1000 компресорної станції «Березівка» Одеського виробничого управління магістральних газопроводів», Філії УМГ «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Група компаній SE Group International, володіючи великим досвідом в реалізації проектів в сфері харчової промисловості, взяла участь в будівництві одного з найбільших в Європі заводів з переробки томатів в с. Снігурівка, Миколаївської області.

«С-інжиніринг» продовжує співпрацю зі своїм давнім замовником, компанією «САН ІнБев Україна». Новий спільний проект - інтеграція системи управління Beer Pipe Monitor для ліній розливу на пивоварному заводі в м. Миколаїв. Проект «під ключ», до виконання якого приступив департамент проектування «С-інжиніринг», включає в себе виконання проектних робіт, виготовлення та монтаж щитів управління, операторських панелей, серверних шаф, розробку програмного забезпечення, встановлення та підключення до системи управління обладнання для ліній розливу.

Кінець липня - початок серпня - традиційно найгарячіша пора для «С-інжиніринг». У цей період підходять до свого завершення відразу кілька великих проектів, які виконує наша компанія. Особливо це стосується об'єктів харчової промисловості та обслуговуючої індустрії, оскільки Замовникам необхідно встигнути запустити об'єкти до нового врожаю.

Компанія «С-інжиніринг» завершила черговий проект «під ключ» в рамках будівництва черги зернового терміналу Саншайн Термінал в Морському торговельному порту Чорноморськ.

Будучи частиною глобального концерну Siemens AG і завдяки високим стандартам ведення бізнесу, передовим технологіям та рішенням, ДП «Сіменс-Україна» ось вже 20 років вносить величезний внесок в розвиток української промисловості і держави в цілому.

В Одесі триває реалізація великого проекту з будівництва зернового перевалочного комплексу Новотех Термінал в Одеському морському торговому порту. У другій черзі будівництва, яка включає 8 силосів для зберігання зерна та інфраструктуру для них, бере участь компанія «С-інжиніринг».