+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Заступник генерального директора ТОВ «С-Інжиніринг» Олександр Прищепа дав інтерв'ю виданню «Новое время страни», в якому розповів про майбутнє української та світової економіки після настання ери повної автоматизації і роботизації.

На даний момент під Одесою, в порту Южний реалізується масштабний проект будівництва сучасного терміналу з перевантаження зернових вантажів MV Cargo потужністю 5 млн. тонн на рік.

Впровадження комплексних рішень в галузі управління приводами є однією з основних сфер діяльності компанії «С-Інжиніринг».

Компанія С-Інжиніринг бере участь в реалізації масштабного проекту будівництва МЕЗ в с. Дунаївці, Хмельницької області в якості EPC-контрактора в сфері автоматизації та електропостачання. Роботи ведуться одночасно на декількох ділянках.

На будівництві другої черги зернового терміналу в Одеському морському порту почалися пуско-налагоджувальні роботи під навантаженням. Фахівцями пуско-налагоджувального департаменту компанії «С-Інжиніринг» були виконані роботи по запуску конвеєрів, норій, засувок та іншого необхідного обладнання. Це дало можливість почати пробне завантаження зерна в 4 зерносховища силосного типу.

Генеральний директор компанії «Сіменс Україна» Мацей Зєліньскі розповів про свій перший візит на виробничий комплекс компанії «С-Інжиніринг» в Одесі.

Компанія «Сіменс Україна» визнала компанію «С-Інжиніринг» кращим виробником щитового обладнання, яке випускається за ліцензією цього німецького концерну.

Компанія «С-Інжиніринг» продовжує брати участь в плановій модернізації ліній Київського картонно-паперового комбінату. Фахівці департаменту інжинірингу приступили до проектних робіт з модернізації важкого шліфувального верстата. Верстат призначений для зовнішнього шліфування поверхонь валків і валів, що беруть участь у виробництві рулонного паперу.

На маслоекстракційному заводі в м. Каховка Херсонської області завершуються роботи з монтажу щитового обладнання для газової котельні виробництва «С-Інжиніринг». Котельня використовуються для забезпечення технологічних процесів заводу і опалення приміщень.

Фахівці «С-Інжиніринг» приступили до розробки проектної документації по планової реконструкції систем електропостачання та автоматизації комплексної системи управління пульпо-насосної станції Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, яка забезпечує видалення пульпи, що утворюється після збагачення руди, з збагачувальної фабрики в сховище.