+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-Інжиніринг» продовжує модернізацію «під ключ» виробничих ліній Київського картонно-паперового комбінату. Різноманітність технологічних процесів підприємства, що відбуваються в широкому діапазоні температур, вологості, а також запиленості, вимагають від інженерів копіткої уваги до підбору рішень. Приймати безпомилкові рішення допомагає величезний досвід фахівців «С-Інжиніринг» і глибоке розуміння технології і алгоритмів процесів.

Українська компанія «С-Інжиніринг» здійснила експорт до Республіки Польщі електророзподільного обладнання, виготовленого за технологією SIVACON S8 ½ ¼ за ліцензією компанії Siemens. На даний момент вже відвантажено дві партії низьковольтних щитів силового управління двигунами з малогабаритними висувними модулями ½, ¼ Small Unit. Вся продукція виготовлена на виробничих потужностях компанії в Одесі.

Компанія С-Iнжиніринг завершила роботи з модернізації системи моніторингу агрегатів з перекачування газу в с. Держів та с. Любешів Львівської області. Модернізація включала в себе оновлення системи моніторингу параметрів існуючих газоперекачувальних агрегатів, в також додавання в систему двох нових агрегатів.

Шановні друзі!

От имени всего большого коллектива SE Group International поздравляем ВАС с наступающим Новым Годом!

Компанія «С-Інжиніринг» отримала право наносити на обладнання власного виробництва маркування (Conformité Européenne - «європейське відповідність»).

Фахівці компанії «С-Інжінінрінг» приступили до роботи по комплексному проекту «АСУ інженерних систем» тютюнової фабрики в м. Прилуки.

Компанія «С-Інжиніринг» завершила розробку програмного забезпечення з інтеграції системи управління Beer Pipe Module на Миколаївському пивзаводі компанії «САН ІнБев Україна». Beer Pipe Module буде встановлений на лінії розливу продукції в скляні та пластикові пляшки.

Заступник генерального директора ТОВ «С-Інжиніринг» Олександр Прищепа дав інтерв'ю виданню «Новое время страни», в якому розповів про майбутнє української та світової економіки після настання ери повної автоматизації і роботизації.

На даний момент під Одесою, в порту Южний реалізується масштабний проект будівництва сучасного терміналу з перевантаження зернових вантажів MV Cargo потужністю 5 млн. тонн на рік.