+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Кінець липня - початок серпня - традиційно найгарячіша пора для «С-інжиніринг». У цей період підходять до свого завершення відразу кілька великих проектів, які виконує наша компанія. Особливо це стосується об'єктів харчової промисловості та обслуговуючої індустрії, оскільки Замовникам необхідно встигнути запустити об'єкти до нового врожаю.

Так в рамках реалізації проекту будівництва одного з найбільших МЕЗ в Європі в с. Адампіль, Хмельницька область, фахівцями «С-інжиніринг» триває розробка проектної документації та програмного забезпечення по екранах SCADA ділянки проекту «Верхній рівень АСУТП». Триває виконання електромонтажних робіт по елеватору шроту. Інженерами-наладчиками була виконана інтеграція в нову систему автоматизації існуючого елеватора.

Всі роботи на об'єкті планується завершити в серпні 2017 р, до нового врожаю.

Прийняти продукцію на зберігання зможе і елеватор ще одного МЕЗ, що будується в Хмельницькій області, в с. Дунаївці. Компанія «С-інжиніринг» розробила проектну документацію по розділах автоматизації, електропостачання, заземлення та блискавкозахисту 1-ї черги елеватора сої МЕЗ, що будується. Зараз розробляється система освітлення першої черги елеватора сої.

На Новотех-Терміналі в Одеському морському торговому порту завершуються роботи по розширенню раніше реалізованого проекту АСУТП перевантажувального зернового комплексу 2-ї черги будівництва. У липні-серпні 2017 проводиться реалізація проекту на об'єкті. Розширення системи автоматизації дасть збільшення продуктивності терміналу, скоротить час навантаження зерна на судна під час пікових навантажень осінніх місяців.

Застосування передових проектних рішень, увага до вимог Замовника, величезний досвід в реалізації великих проектів дозволяють «С-інжиніринг» успішно виконувати взяті на себе зобов'язання точно в строк і з гарантовано високою якістю!