+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Група компаній SE Group International, володіючи великим досвідом в реалізації проектів в сфері харчової промисловості, взяла участь в будівництві одного з найбільших в Європі заводів з переробки томатів в с. Снігурівка, Миколаївської області.

 

Проект передбачає поставку, монтаж і введення в експлуатацію розподільчого електросилового обладнання 0,4 кВ для трансформаторних підстанцій ТП 1, 2, 3, 4; роботи по підключенню основних технологічних ліній. Так фахівцями компанії «С-Інжиніринг» завершені лабораторні випробування і пуско-налагоджувальні роботи по чотирьом трансформаторних підстанцій, що забезпечують електропостачання нового заводу, і електророзподільної обладнання для підстанцій виготовлено виробничою компанією «С-Мануфактуринг».

У реалізованому оптимальному технічному рішенні використовувалося обладнання розподільчих щитів 0,4 кВ та шинних мостів, виготовлене за власною технологією Selam для ТП 2, 3, 4 на струми до 2500А, а також за технологією Siemens Sivacon S8 для ТП 1 на струм до 7000А.

Завершення пуско-налагоджувальних робіт та введення в експлуатацію підстанцій дає можливість приступити до налагодження роботи технологічних ліній з переробки томатів. Початок роботи заводу «Східний» заплановано на поточний місяць.