+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Знаковою подією для компанії ТОВ «С-Інжиніринг» стало проходження державної експертизи робочого проекту по реконструкції комплектної трансформаторної підстанції 2х1000 компресорної станції «Березівка» Одеського виробничого управління магістральних газопроводів», Філії УМГ «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

За результатами експертного звіту, виданого філією ДП «Укрдержбудекспертіза» в Одеській області, експертизою встановлено, що надана проектна документація враховує обсяги робіт, потужності, міцність, надійність, експлуатаційну безпеку, пожежну та техногенну безпеку, норми енергозбереження та відповідає вимогам, що пред'являються до об'єктів будівництва з класом наслідків СС3 (значні наслідки, загальнодержавні).

Проектом реконструкції передбачено заміну морально і технічно застарілих силових трансформаторів та іншого електротехнічного обладнання на сучасне енергоефективне. Проектні рішення забезпечать безперебійну роботу магістрального газопроводу і виключать виникнення аварійних ситуацій.

Робота з державним замовником для проектної організації передбачає ряд додаткових вимог, таких як розробка законодавчо обґрунтованого інвесторського кошторису (бюджету реалізації), обов'язкове проходження проектом державної експертизи. Проходження експертизи Замовник делегував фахівцям компанії «С-інжиніринг». Володіючи величезним досвідом в реалізації подібних проектів, фахівці компанії успішно пройшли експертизу з позитивним експертним висновком.