+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

На маслоекстракційному заводі в м. Каховка Херсонської області завершуються роботи з монтажу щитового обладнання для газової котельні виробництва «С-Інжиніринг». Котельня використовуються для забезпечення технологічних процесів заводу і опалення приміщень.

При реалізації проекту фахівцями «С-Інжиніринг» було застосовано рішення на базі щитового обладнання за технологією SIVACON S8 з викатними модулями (комірками). Для оптимального використання простору приміщення щитової були обрані комірки форм-фактора ½, ¼ (Small Unit), які дозволили скоротити габарити щитового обладнання в 1,5 рази.

Нова технологія SIVACON S8 від SIEMENS відповідає жорстким вимогам мінімізації займаного простору. Якщо раніше така збірка з модулями, що викачуються, займала всю ширину шафи, то тепер вона може бути розміщена в половину (модуль ½) або чверть (модуль ¼) ширини шафи. Замовник отримує не тільки модульність системи, швидкозамінність фідерів, а й систему, яка займає простір вчетверо менше аналогічних за призначенням систем.

Компанія «С-Інжиніринг» є Technology Partner компанії SIEMENS за технологією SIVACON.