+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-Інжиніринг» завершила розробку програмного забезпечення з інтеграції системи управління Beer Pipe Module на Миколаївському пивзаводі компанії «САН ІнБев Україна». Beer Pipe Module буде встановлений на лінії розливу продукції в скляні та пластикові пляшки.

Система моніторингу контролюватиме вміст алкоголю і СО2 в пиві, щільність продукту, температуру, низку інших ключових параметрів. Показники вимірюватимуться для кожного конкретного сорту напою, що виробляється.

«У разі виходу параметра продукту за допустимі межі, спрацює оповіщення, і автоматичний клапан припинить розлив. Таким чином, вихід з лінії неякісного продукту виключається», – прокоментував директор департаменту інжинірингу Ігор Красиля.

Нагадаємо, проект «під ключ», що реалізовується «С-Інжиніринг», включає в себе виконання проектних робіт, розробку програмного забезпечення, виготовлення та монтаж щитів управління, операторських панелей, серверних шаф, встановлення та підключення до системи управління обладнання для ліній розливу.