+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія С-Iнжиніринг завершила роботи з модернізації системи моніторингу агрегатів з перекачування газу в с. Держів та с. Любешів Львівської області. Модернізація включала в себе оновлення системи моніторингу параметрів існуючих газоперекачувальних агрегатів, в також додавання в систему двох нових агрегатів.

Фахівцями одеської компанії С-Інжиніринг було виготовлено комунікаційне обладнання, робоче місце оператора, розроблено програмне забезпечення, а також проведені пуско-налагоджувальні роботи на об'єкті.

Оновлена система моніторингу контролює параметри технологічних процесів, стану датчиків і виконавчих механізмів, технологічного устаткування, сигналізує в разі відхилення їх від норми, збирає і аналізує дані, веде архів даних про процеси. Оперативні дані про хід технологічних процесів і стан обладнання ГПА надаються обслуговуючому персоналу у вигляді графіків (трендів), таблиць та звітів.

В результаті реалізації проекту підвищено безпеку і якість управління газоперекачуючими апаратами, оптимізований процес обробки даних, а також поліпшені умови роботи обслуговуючого персоналу.

На зазначених станціях видобутий в Україні природний газ проходить доочистку і підготовку до транспортування в сховища.