+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-Інжиніринг» продовжує модернізацію «під ключ» виробничих ліній Київського картонно-паперового комбінату. Різноманітність технологічних процесів підприємства, що відбуваються в широкому діапазоні температур, вологості, а також запиленості, вимагають від інженерів копіткої уваги до підбору рішень. Приймати безпомилкові рішення допомагає величезний досвід фахівців «С-Інжиніринг» і глибоке розуміння технології і алгоритмів процесів.

Так, у виробництві знаходяться роботи по проекту технічного переоснащення меловальной машини картонного виробництва. Тут виконуються розділи з електропостачання, електросилового обладнання, електроосвітлення та автоматизації технологічних процесів.

Одночасно проводиться модернізація гідроподрібнювача, для якого вже завершена розробка програмного забезпечення. Проектом передбачена установка додаткових станцій управління з локальними панелями оператора до системи управління розмольно-підготовчого відділення бумаго-робного цеху, а так само доопрацювання програмного забезпечення SCADA і ПЛК системи управління размольно-підготовчого відділення.

Ведеться реконструкція насосної станції, яка забезпечує відразу кілька виробничих процесів підприємства, тому до цієї ділянки пред'являються підвищені вимоги по надійності. Модернізація охоплює систему приводів існуючих насосів «Flexibar» і «Air Knife», а також каландр накату з підключенням їх до системи управління заводу.

Модернізація систем виробництва принесе Замовнику не тільки економію на енергоресурсах, а й можливість ефективного і безаварійного керування підприємством.