+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-Інжиніринг» отримала нагороду в номінації «Інженерне досягнення року» Національного морського рейтингу України за розробку і впровадження технології автоматичного управління завантаженням поточно-транспортної лінії сипучих матеріалів SENUMAC. У голосуванні взяли участь 87 експертів галузі.

SENUMAC - це запатентована сучасна комплексна система управління завантаженням поточно-транспортної конвеєрної лінії з інноваційними технологіями оптимізації. Робота технології заснована на теорії гарантованого управління і функціонує на базі цифрового двійника підприємства, що відповідає концепції Industry 4.0. Технологія дозволяє вирішити відразу кілька базових проблем всіх елеваторів і перевалочних комплексів: підвищити продуктивність відвантаження, мінімізувати вплив людського фактора на роботу всього комплексу, а також знизити витрати енергії. Дана технологія була успішно впроваджена в перевантажувальному комплексі «Cofco International» (м.Миколаїв) і «Новотех-Термінал»(м.Одеса). Практичний досвід впровадження показав, що технологія дозволяє збільшити продуктивність потокової конвеєрної лінії мінімум на 10,2%, і скоротити витрату електроенергії на 11%, або 170 МВт з кожного мільйона тонн переваленого вантажу. Унікальна українська технологія не має аналогів в світі.

Батир Аннаєв, голова правління холдингу SE Group International:

«Хочемо висловити подяку організаторам за те, що Рейтинг виділяє компанії, які розробляють власні інноваційні технології. Ні для кого не секрет, що вітчизняні технології затребувані і актуальні для інвестиційних проектів не тільки в Україні, а й за її межами. Пишаємося, що технологія «SENUMAC» - на 100% українська розробка. Ми бачимо величезний науковий потенціал нашої країни і впевнені, що Україна буде розвивати вітчизняну інженерію і машинобудування».

Нагорода в номінації «Інженерне досягнення» присуджується за оригінальні та ефективні конструкторські та технологічні розробки, що мають великий прикладної внесок в розвиток науково-технічного потенціалу морської галузі та України в цілому.

Нагадаємо, що видавництво «Порти Украіни» і інформаційно-аналітичний центр «BlackSeaTrans» проводить рейтинг Національний морской рейтінг України 11 лет. Захід проводиться за підтримки Міністерства інфраструктури України та профільних асоціації — «Укрпорт», АМЕУ, АМАУ, BINSA, ін.