+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія ТОВ «Дунайська судоходно-стивідорна компанія», що входить в структуру Китайської зернової корпорації COFCO International, підтвердила високу ефективність технології з управління автоматизованими системами завантаження поточно-транспортної лінії SENUMAC . Дана технологія була впроваджена на портовому комплексі перевалки зернових в Миколаєві.

За результатами комплексних випробувань ефективності встановлено, що, крім прогресивного методу організації роботи всього навантажувального комплексу, інновація значно знижує операційні витрати терміналу. Підтверджені показники економії склали:

- скорочення часу завантаження на 10,2%;

- зменшення витрат електроенергії на 11%.

У миколаївському терміналі технологія SENUMAC дозволила вирішити відразу кілька базових проблем всіх елеваторів і перевалочних комплексів: підвищити робочу продуктивність лінії відвантаження до 90-95% від номінальної, мінімізувати вплив людського фактора на роботу комплексу, знизити знос транспортного устаткування. Вихід системи на заданий режим щоразу під час запуску відбувається в 4 рази швидше ручного управління.

«Конкуренція між перевалочними комплексами в Україні продовжує посилюватися. Для отримання прибутку від інвестицій необхідний інноваційний підхід до організації процесів перевалки, зменшення експлуатаційних витрат. Технологія SENUMAC забезпечує економію електроенергії 170МВт на кожен мільйон тонн відвантаженого зерна», - зазначив заступник генерального директора ТОВ «С-Інжиніринг» Олександр Прищепа.

Повний текст відгуку доступний на сайті розробника технологи - компанії «С-Інжиніринг», розділ Відгуки.