+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Делегація на чолі з Siemens AG (Австрія), у складі якої були представники Сіменс Україна, відвідали одеську інжинірингову компанію С-Інжиніринг з дводенним візитом. C-Інжиніринг є першим і провідним в Україні виробником ліцензійної продукції Siemens по системах управління і електророзподілу.

Відвідуючи завод компанії, керівник з розвитку бізнесу Департаменту енергоменеджменту Siemens AG в Центральній і Східній Європі Олександр Пешль відзначив високі стандарти виробництва і європейську якість виробленого в Одесі обладнання. Власне виробництво дає можливість компанії реалізовувати інвестиційні проекти «під ключ», від розробки проектної документації, виготовлення обладнання, до введення готового об'єкту в експлуатацію.

Продукція С-Інжиніринг вже працює в ряді країн Європи, Казахстані, Туркменістані, ОАЕ, Катарі, Саудівській Аравії, інших.

Наявність сильного інженерного департаменту дозволяє С-Інжиніринг вести наукову роботу. Результатом цієї роботи є розробка технології автоматичного управління SENUMAC, яка успішно впроваджена і працює на портових перевантажувальних комплексах в Одесі і Миколаєві. Технологія реалізована на основі обладнання Siemens. Австрійські гості відвідали один із зернових терміналів, на якому впроваджено технологію, і високо оцінили проект від ідеї до виконання. Вони відзначили, що є значні області застосування SENUMAC в Європі.

В ході візиту сторони обговорили питання розвитку виробництва, шляхи впровадження високотехнологічних інженерних рішень в промисловості як стимул для розвитку економіки України.