+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

С-Інжиніринг завершила великий проект будівництва нової градирні для охолодження вакуум-насосів цеху з виробництва окатишів на ПрАТ Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат. Об'єкт був введений в експлуатацію в кінці червня.

Проект «під ключ» включав проектування систем автоматизованого управління технологічним процесом і електрифікації об'єкта, а також розробку програмного забезпечення, виготовлення щитового обладнання, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи на об'єкті, комплексні випробування та введення об'єкта в експлуатацію.

Система автоматизованого управління технологічним процесом забезпечує регулювання і підтримку необхідних параметрів в роботі градирні на лінії видалення вологи з пульпи, а також дозволила мінімізувати використання людських ресурсів на цій виробничій ділянці. Для проекту використано шафове обладнання на базі перетворювачів Siemens, яке було виготовлено на власному виробничому комплексі С-Інжиніринг. Все обладнання пройшло випробування, які підтвердили відповідність вимогам, що пред'являються.