+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

З 30 липня по 03 серпня для фахівців компанії «С-Інжиніринг» на власній виробничій базі в Одесі (Україна) був проведений тренінг за програмою Sivacon S8.

 Програма тренінгу включала навчання за всіма видами шаф і панелей, включаючи модуль технології Sivacon S8 - "Small Unit" (малогабаритні викатні осередки). Тренінг дозволив охопити всю глибину виробництва і підвищити кваліфікацію фахівців.

Унікальність події в тому, що вперше в історії лінійки Sivacon тренінг проводився фахівцями компанії Siemens AG за межами виробничої бази Siemens AG в Лейпцигу (Німеччина).

Компанія «С-Інжиніринг» незмінно гарантує високу якість і високу технологічність виробленого обладнання за технологією Sivacon S8, забезпечуючи надійність електропостачання об'єктів і безперебійну роботу різних виробничих технологічних ліній.

 

Довідка

Технологія Sivacon S8 - це розподільні пристрої низької напруги, шафи керування електроприводами (МСС), включаючи унікальну технологію компактних викатних модулів "Small Unit", яка дозволяє компактно розмістити більшу кількість осередків управління електроприводами. НКП Sivacon S8, обладнані викотними модулями (осередками), дозволяють підключити в одній шафі до 48 одиниць електроприводів різного призначення, - більше, ніж будь-яка інша технологія.

Переваги НКП виробництва компанії «С-Інжиніринг»:

  •  Мінімальний час простою при обслуговуванні і заміні осередків (Sivacon S8 Small Unit)
  •  Дозволяє безпечно проводити заміну осередків «на льоту» без зняття напруги з усього шафи);
  •  Мінімальні габаритні розміри для більшої кількості приєднань;
  •  Повна безпека персоналу і обладнання.