+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

29 серпня компанію «С-Інжиніринг» відвідала група студентів технічних ВНЗ. У числі гостей були представники провідних українських ВНЗ, а також два представники навчальних закладів Республіки Киргизстан. Всі молоді люди зараз перебувають в Одесі в рамках програми освітнього літнього табору.
Майбутні фахівці, а нині - студенти старших курсів факультетів автоматизації, робототехніки, механіки та міцності, комп'ютерних систем та інших затребуваних спеціальностей змогли познайомитися з діяльністю сучасної інжинірингової компанії. Зокрема, студенти цікавилися методами, що застосовуються для проектування. На виробництві шафового обладнання гості познайомилися з технологією виготовлення КРП OBERON і НКП SELAM.
Між гостями і співробітниками компанії зав'язався живий професійний діалог. В першу чергу, молодих людей цікавило, чи відповідає рівень їх підготовки вимогам сучасного роботодавця, що веде бізнес в сфері високих технологій. У свою чергу керівники підрозділів компанії «С-Інжиніринг» відзначили, що навіть за час короткого спілкування побачили наявність хороших знань майбутніх фахівців, прагнення до розвитку, високий рівень мотивації.
В «С-Інжиніринг» приділяють велику увагу роботі зі студентами. Гостям розповіли про кар'єрні можливості, зокрема, про можливість проходження практики, навчання в учбовому центрі