+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-Інжиніринг» взяла участь в конференції по сталеплавильному та прокатному переділу, яка відбулася в Маріуполі на базі меткомбінату «АзовСталь» 24 вересня і була організована «Метінвест Холдингом». У конференції взяв участь обмежений ряд компаній, що мають досвід реалізації проектів в металургійній галузі.

На конференції розглядалися прикладні питання модернізації та оптимізації виробництва сталі і прокату, зокрема, застосування нових наукових розробок в металургії.

У своїй доповіді начальник наукового відділу "С-Інжиніринг» розповів про технології оптимізації технологічних процесів, спрямованих на попередження аварійних ситуацій, шляхи оптимізації роботи обладнання, а також про застосування алгоритмів гарантованого управління. Останнє, зокрема, відноситься до наукових розробок компанії «С-Інжиніринг», котрим присвячена значна частина діяльності компанії. Актуальність представлених рішень підтвердили присутні.

Наявний досвід з реалізації комплексних проектів дає можливість компанії адаптувати власні наукові розробки в рішення під вимоги складних технологічних процесів.