+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

 

1 листопада компанія «С-Інжиніринг» взяла участь відразу в двох ярмарках вакансій, які проходили в ВНЗах Одеси. У компанії відкриті вакансії інженера-конструктора, інженера з налагодження й випробувань, програміста, електромонтажника та інші. У зв'язку з ростом регулярно з'являються нові робочі місця.

І поки студенти з цікавістю слухали про кар'єрні можливості для молодих фахівців і заповнювали анкети, представники «С-Інжиніринг» з таким же інтересом складали думку про майбутніх колег.

На думку директора з персоналу «С-Інжиніринг» Тетяни Васильєвої, з кожним роком студенти стають все більш активними в пошуку кар'єрних можливостей. «У багатьох відвідувачів нашого стенду, незважаючи на навчання, вже є хоча б невеликий досвід роботи за фахом. Молоді люди шукають і знаходять можливість отримати практичні навички з обраної професії, і ми як великий національний роботодавець всіляко підтримуємо талановиту молодь», - говорить HR-керівник.

Підтримка цілеспрямованих молодих фахівців - один з пріоритетів компанії. «С-Інжиніринг» співпрацює з технічними «вишами» і надає можливість студентам проходити практику, стажування, поєднувати роботу з навчанням. Розуміння перспектив працевлаштування за обраною спеціальністю є найсильнішою мотивацією для професійного зростання молоді. При цьому цінність кваліфікованих технічних фахівців на ринку праці з кожним роком зростає.

Компанією цікавилися не тільки студенти, а й їхні викладачі. Відразу ж після ярмарки «С-Інжиніринг» отримала запрошення від керівництва Механіко-технологічного коледжу провести презентацію для їх слухачів.

Організатори ярмарку вручили «С-Інжиніринг» пам'ятний сертифікат за вагомий внесок у розвиток молодих талантів.