+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Восени фахівці управління з розробки програмного забезпечення «С-Інжиніринг» взяли участь відразу в декількох освітньо-ознайомлювальних семінарах по автоматизації і дигіталізації, організованих компанією Siemens AG. Інноваційні проекти реалізуються компанією «С-Інжиніринг» в Україні та за її межами.

Для кінцевих користувачів, в першу чергу, великих промислових підприємств, дигитализация (цифровізація) відкриває широкі можливості в частині управління та аналізу. В рамках заходу «TOP Customer Event», що відбувся у Відні (Австрія), наші фахівці познайомилися з новітніми розробками в області дигіталізації промислових процесів і 'use cases' від світового виробника засобів автоматизації. Перехід в цифру дозволяє аналізувати всі процеси, що відбуваються на підприємстві, в реальному часі, і на основі цієї інформації проводити модернізації, економити енергоресурси, оптимізувати використання трудових ресурсів, здійснювати віддалений доступ та контроль за всіма системами. В Україні застосування принципів дигіталізації дозволить виробникам отримати значні конкурентні переваги на світовому ринку.

Також представник «С-Інжиніринг» відвідав триденний навчальний семінар з автоматизації «WinCC Expert Days» для експертів в системі візуалізації WinCC в Бухаресті (Румунія). На семінар були запрошені фахівці з вузького кола компаній, що мають репутацію в області візуалізації на WinCC. Серед українських компаній була представлена ​​тільки «С-Інжиніринг». В кінці семінару відбулося тестування учасників для підтвердження статусу партнерства, яке інженер-програміст «С-Інжиніринг» успішно пройшов.