+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-Інжиніринг» взяла участь в якості доповідача в 4-й міжнародній конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології», яка відбулася 22 листопада в Одесі.

Компанія представила технологію оптимального управління навантаженням поточно-транспортної лінії SENUMAC  учасникам конференції, серед яких були оператори морських портів, представники агрохолдингів, інвестори.

Як відзначили учасники ринку, в останні роки були введені або готуються до введення в експлуатацію значні перевантажувальні потужності, що збільшує конкуренцію терміналів між собою, а також спричиняє зниження вартості перевалки. При цьому всі експерти впевнені, що вартість енергоресурсів значно зросте в найближчі роки.  У зв'язку з цим фактом, впровадження технології SENUMAC, яку представила компанія С-Інжиніринг, більш ніж актуально. Технологія SENUMAC дозволяє скоротити споживання електроенергії на 11% і підвищити продуктивність комплексу на 10,2%. Побудована за принципом цифрового двійника підприємства, система самостійно вибирає оптимальний режим навантаження, при цьому забезпечується економія енергії, трудових ресурсів, виключається виникнення завалів норий, збільшується термін служби обладнання термінального комплексу.

Присутніх цікавила вартість імплементації інноваційної технології SENUMAC в порівнянні зі звичайними технологіями управління. Являючись високотехнологічним продуктом, технологія забезпечує економічний ефект підприємству в процесі всієї експлуатації. Економічний ефект від впровадження триває весь термін експлуатації комплексу, що підтверджується терміном окупності не більше 1,5 років. Впровадження технології на стадії проектування, дозволяє уникнути перевитрати капітальних витрат на "запас" потужності технологічного обладнання..

Нагадаємо, раніше «С-Інжиніринг» отримала  премію «Інженерне досягнення року» за імплементацію технології SENUMAC в терміналі Cofco International, м. Миколаїв.