+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Дякуємо всім, хто відвідав стенди холдингу SE Group International на виставці SEF 2019. У цьому році раніше в Києві вже було презентовано обладнання для сонячних електростанцій від SEMAG. Але активний інтерес до нього з боку професійних гравців ринку сталої енергетики продовжує зростати. Представлене на виставці SEF 2019 обладнання було високо оцінено авторитетними міжнародними експертами та керівниками українських компаній.

Наші виставкові стенди відвідали представники партнерів: SIEMENS Ukraine, AEG PS і інші професіонали ринку. Позитивні відгуки щодо нашого обладнання, коментарі та побажання надають нам сил і впевненості для реалізації планів.

Співробітники «С-Інжиніринг» і SEMAG також взяли участь в 11-му Міжнародному форумі сталої енергетики Центральної і Східної Європи. Це одна з найбільших в Європі подій, присвячених новітнім технологіям в галузі відновлюваної енергетики.

На виставці можна було ознайомитися з наступними рішеннями для СЕС від SEMAG: інвертор SELAM PV1000 і инверторна комплектна підстанція блочного типу - ІКТПБ-1000. Дане обладнання створюється за ліцензією AEG PS з максимальною глибиною вітчизняного виробництва. Виготовляється на базі виробничих потужностей компанії «С-Інжиніринг».

За технологією SIEMENS AG компанія «С-Інжиніринг» представила SIMOPRIME і SIVACON,

а також обладнання, створене за власними технологіями «С-Інжиніринг»: SELAM і OBERON.

Виставка SEF 2019 проходила 17-18 жовтня у м. Київ.