+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Про перспективи інвестування в південно-східний регіон України говорили спікери Президентського інвестиційного форуму в м. Маріуполь. Форум відвідали близько 300 впливових гостей, з них понад 50 представників міжнародних та українських інвестиційних фондів, компаній та іноземних фінансових корпорацій. Члени кабінету Міністрів, представники посольств, іноземні банкіри та представники великого бізнесу...

Серед запрошених осіб були і співробітники нашої компанії. Адже «С-інжиніринг» - кращий і показовий проект німецько-українського багаторічного партнерства. Виробництво повного циклу локалізовано в Україні. При створені своїх проектів використовуємо як технології провідних німецьких виробників, так і власні інноваційні та запатентовані «С-інжиніринг» алгоритми. І наша компанія є прикладом бізнесу, спрямованого на розвиток економіки країни.

Нашими клієнтами на півдні і сході України є такі компанії як Bunge, POSCO INTERNATIONAL Corporation, Cargill, Organic Systems, Азовсталь, Інтерпайп, Донецький аеропорт і інші компанії.

Так, генеральний директор однієї з компаній, яка також є нашим клієнтом — COFCO Agri Ukraine — в своєму виступі на Форумі розповів про зацікавленість китайської корпорації COFCO International в подальшому розвитку співпраці в Чорноморському регіоні. Нагадаємо, в 2016 році компанія «С-інжиніринг» брала активну участь у реалізації грандіозного для України проекту з будівництва перевалочного комплексу в Миколаївському морському порту. Це був один з найбільших проектів, що інвестуються в економіку України китайською компанією COFCO Agri. Нашими фахівцями були спроектовані і впроваджені системи електропостачання, електрообладнання, автоматизації, блискавкозахисту та заземлення, електроосвітлення та зовнішнього освітлення зернового терміналу. Також була впроваджена унікальна технологія «С-інжиніринг» SENUMAC. Технологія з управління автоматизованими системами завантаження поточно-транспортної лінії.