+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Ще один великий проєкт завершила S-Engineering на кондитерській фабриці «Монделіс Україна». Було виконано технічне переоснащення трансформаторної підстанції 10кВ головного виробничого корпусу підприємства. Проведена установка нової сучасної комплектної елегазової розподільчої установки типу 8DJH виробництва SIEMENS з мікропроцесорними пристроями захисту і автоматики. Підстанція 10кВ є основним джерелом електропостачання технологічних процесів головного виробничого корпусу фабрики. Роботи по проєкту виконувалися в умовах діючого підприємства і без відключення споживачів підстанції від електропостачання.

Даний проєкт є логічним продовженням раніше виконаного фахівцями S-Engineering проекту із заміни шести трансформаторів на сухі трансформатори SIEMENS AG GEAFOL. У рамках нинішнього проєкту було виконано демонтаж одинадцяти осередків 10кВ КСО-366, які були введені в експлуатацію понад 30 років тому і на даний момент фізично і морально застаріли, виробили ресурс працездатності. Застосування розподільчого пристрою з елегазовою ізоляцією дозволило істотно скоротити займане пристроєм місце на підстанції, що відкриває можливості для подальшого розвитку підприємства.

Застосування сучасного обладнання електропостачання виводить рівень експлуатаційної безпеки та надійності фабрики на зовсім інший рівень. Обладнання і проєктні рішення відповідають найсуворішим українським і європейським нормам безпеки, рішення з автоматизації та релейного захисту гарантують високий ступінь безаварійної роботи трансформаторної підстанції. Значний рівень контролю за параметрами роботи обладнання, обліку споживання електроенергії дозволить підприємству удосконалювати систему моніторингу енергоресурсів.

*«Монделіс Україна» входить до групи компаній Mondelēz International. Це американська транснаціональна компанія, виробник продуктів харчування. Є найбільшою кондитерською компанією у світі, за даними офіційного сайту https://ua.mondelezinternational.com/

До 2014 року компанія «Монделіс Україна» називалася «Крафт Фудз Україна». Зараз підприємство в м.Тростянець виробляє таку продукцію: шоколад «Корона», «Milka», «Барні», «Picnic»; печиво BelVita, OREO, Tuc і ін.