+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Сьогодні на урочистій лінійці з нагоди нового навчального року ОНТУ Директор із персоналу S-Engineering Наталія Владикіна оголосила про рішення керівництва компанії упровадити іменні стипендії кращим студентам університету.

Двом студентам 3-го і 4-го курсів університету, які навчаються за спеціальністю "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", а також "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" буде виплачуватися по 3000 грн щомісяця із другого навчального півріччя. Стипендія буде присуджуватися за показниками успішності і відвідуваності, а також із урахуванням характеристик від викладачів університету, за участю керівництва компанії S-Engineering.

На сьогоднішній день третина співробітників S-Engineering — це випускники ОНТУ різних років. Ми більше 10 років співпрацюємо з цим університетом. Засновник S-Engineering Батир Аннаєв багато років входить до Наглядової ради ОНТУ. Кілька років тому компанія S-Engineering подарувала університету «Навчально-наукову лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу», в якій розміщено новітнє обладнання.

Ми запрошуємо на виробничу практику студентів 3-4 курсів ОНТУ, а також на літню практику — вже після першого року навчання. Також запрошуємо випускників університету стати співробітниками S-Engineering.