+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 
Триває програма вакцинації працівників підприємства S-Engineering від вірусу COVID-19. Відбулася зустріч співробітників компанії із лікарем Віталієм Ясинським, терапевтом із 13-річним досвідом роботи. Це співробітник однієї з одеських бригад, яка займається організованою державної вакцинацією колективів.
 
Лікар відповів на всі питання співробітників S-Engineering про ефективність вакцин різних виробників, можливі побічні ефекти вакцинації, протипоказання до вакцинації. Також Віталій Ясинський ознайомив співробітників нашого підприємства зі статистикою захворюваності в Україні та в світі серед невакцинованих і вакцинованих людей. Він підкреслив, що офіційні дані свідчать про те, що мінімальна ймовірність важкого протікання повторного захворювання COVID-19 у тих, хто отримав одну або дві дози вакцини.
 
Фахівець розповів і про те, що в середньому, кількість антитіл до вірусу в організмі після вакцинації у кілька десятків разів більше кількості антитіл, які виробляються у людини в разі природного захворювання COVID-19. Таким чином, організм вакцинованої людини набагато більш захищений від захворювання цим вірусом.
 
Нагадаємо, що в липні керівництво S-Engineering прийняло рішення про організовану державну вакцинацію співробітників компанії та членів їх сімей від вірусу COVID-19. Процедура проводилася у два етапи вакциною Pfizer і проходила на території офісу компанії. Після другого щеплення кожна людина отримала сертифікат про вакцинацію, який дійсний протягом року. Деякі співробітники компанії вакцинувалися у медичних установах самостійно і надали сертифікат про вакцинацію у Департамент персоналу S-Engineering.