+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 
Черговий етап у модернізації елеватора «Веснянка» холдингу Kernel виконувала компанія S-Engineering.
 
У процесі реалізації проєкту був розроблений проєкт модернізації, реалізована поставка обладнання, електромонтаж, допрацьовано існуюче програмне забезпечення PLC та SCADA та виконані пусконалагоджувальні роботи за наступними розділами:
 
- електропостачання зерносушарок (кабельні траси і шафа силового перемикача);
- автоматизація (додавання нових одиниць обладнання в існуючі схеми і ПЗ);
- загороджувальні вогні (два вогні для нової норійної вежі);
- блискавкозахист (для нової норійної вежі).
 
Компанія S-Engineering забезпечила додавання нового обладнання в ПЗ і в автоматичний режим роботи елеватора «Веснянка» та реалізувала оновлення маршрутів на підприємстві. Таким чином, інтеграція нового обладнання в існуючі схеми і програмне забезпечення робить роботу операторів більш зручною. Зараз проєкт із елеватора «Веснянка» завершено і передано в дослідну експлуатацію.
 
*Потужність одночасного зберігання елеватора «Веснянка» (bit.ly/3DZmtok) — 125 тис. тонн. Kernel — вертикально інтегрована національна компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1995 року. Торгові марки компанії Kernel: «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак», «Любонька», «QLIO», «Маринад», «Le Blanc», «KERNEL», «Premi». Підприємство S-Engineering співпрацює із компанією Kernel з 2013 року.