+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Компанія «С-інжиніринг» володіє багаторічним практичним досвідом успішної реалізації проектів на ТЕЦ, ДЕС, Магістральних міждержавних мережах, підприємствах з поновлюваними джерелами електроенергії, ПС 35-750 кВ.

На об'єктах енергетики наші проектні рішення забезпечують:

  • управління потоками електроенергії систем управління енергогосподарством і його інтелектуальним керуванням;
  • якісне та безперебійне електропостачання;
  • економію витрат ресурсів для генерації електроенергії;
  • виключають вплив людського фактору і забезпечують безпеку експлуатації електроустановок.

Сучасні рішення базових функцій в системах електропостачання (0,4 до 110кВ)

використання джерел безперебійного електропостачання, швидкодіючих АВР з часом перемикання на резервне джерело живлення менш 0,5 сек. дозволить виключити зупинку відповідальних технологічних процесів при перебоях зовнішнього електропостачання.

 

застосування багатофункціональної релейного захисту дозволяє реалізувати повний комплекс захисту фідера на одному пристрої. Таке рішення полегшує принципові схеми захистів, їх складання, обслуговування та експлуатацію.

 

використання модульних або швидкозбірних підстанцій, що мають високу заводську готовність, дозволяє скоротити обсяги будівельних робіт на об'єкті, терміни реалізації об'єкта і, як наслідок, скоротити бюджет будівництва.

 

використання автономних джерел електропостачання на базі декількох дизельних і / або газогенераторних установок з системою автоматичного запуску, синхронізації і розподілу навантаження паралельно працюючих джерел живлення забезпечує не тільки гарантовану безперебійну роботу технологічного обладнання, а й мінімізує витрати палива при ступінчастому навантаженні від технологічного обладнання.

великі відхилення рівня напруги від стандартного призводять до нестабільної роботи електроустановки і виходу з ладу обладнання. Застосування електротехнічного устаткування, виготовленого компанією «С-інжиніринг» за сучасними технологіями, які пройшли численні випробування в незалежних європейських лабораторіях, забезпечить надійне електропостачання споживачів в найвіддаленіших ділянках енергомережі.

застосування компактних (¼ і ½ ширини) універсальних викатних фідерів в НКП, зібраних за технологією SIVACON S8, дозволяє оперативно провести заміну елементу, що вийшов з ладу, виключивши простої технологічного обладнання, мінімізувати простір, займаний НКП.

 

використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME проходить типові випробування, що підтверджено сертифікатами. Устаткування гарантує безпеку для обслуговуючого персоналу завдяки локалізації аварії в відсіку, в якому сталася аварія. використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME проходить типові випробування, що підтверджено сертифікатами. Устаткування гарантує безпеку для обслуговуючого персоналу завдяки локалізації аварії в відсіку, в якому сталася аварія.

використання спеціалізованого програмного забезпечення для розрахунку енергомережі і її режимів, дозволяє реалізувати селективну систему електропостачання, яка дозволить локалізувати аварію і відключити тільки пошкоджену ділянку.

 

Сучасні рішення базових функцій в системах автоматизації енергогосподарства

мікропроцесорні пристрої захисту давно замінили обладнання на базі релейної логіки. Крім своїх прямих функцій ці пристрої дозволяють організувати системи телевимірювання, телесигналізації, телекерування і дозволяють на своїй базі організувати автоматизовану систему управління енергогосподарством. Компанія «С-інжиніринг» при побудові систем електропостачання 35-750кВ в повній мірі використовує всі функціональні можливості сучасних пристроїв мікропроцесорного захисту, тим самим роблячи Вашу роботу комфортною і безпечною.

 

реалізація програми енергоефективності, можливість оперативного аналізу стану мережі, прийняття рішення щодо вибору, вибір оптимальних режимів робіт обладнання та споживачів неможливі без систем телевимірювання і телесигналізації. Застосовуючи сучасні підходи в своїх рішеннях, компанія «С-інжиніринг» дозволить Вам в повній мірі використовувати функціональні можливості електротехнічного обладнання.

оновлювані джерела електроенергії з кожним роком збільшують свій внесок в енергосистему на фоні збільшення вартості копалин невідновлюваних джерел і збереження екології планети. Але, поновлювані джерела електроенергії не можуть покрити необхідність в електроенергії споживачів в пікові моменти. Актуальною проблемою є оптимальний розподіл електроенергії та вибір найбільш економічно-обґрунтованої схеми електропостачання. Компанія «С-інжиніринг» має багаторічний досвід розробки і впровадження інтелектуальних систем енергопостачання SMART GRID, що дозволяють вирішити актуальні проблеми в енергогосподарстві.