+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Для індустріальних підприємств ми впроваджуємо енергоефективні рішення, що дозволяють вибудувати оптимальну систему електропостачання, систему автоматизації технологічними процесами із застосуванням алгоритмів управління і безпеки.

Використання базових функцій на основі технології SIVACON S8, унікальних функцій на основі власних запатентованих технологіях SENUMAC і LEFFOL забезпечують ефективну систему автоматизованого управління підприємством, знижують собівартість продукції, забезпечують безпеку роботи систем.

Унікальні функції в системах автоматизації технологічних процесів:

Електропривод підйомо-транспортного обладнання сипучих вантажів розрахований на запуск технологічного обладнання під навантаженням, і має на увазі надмірність потужності при номінальних режимах роботи. Цей принцип призводить до наявності в технологічному ланцюжку «вузьких» місць, що з підвищеною витратою електроенергії. Таким чином продуктивність технологічного ланцюжка обмежується продуктивністю «вузького» місця. При цьому потенційно максимальна продуктивність лінії не використовується.

Для вирішення цієї проблеми компанія «С-інжиніринг» розробила унікальну технологію LEFFOL. Ця технологія шляхом створення математичних моделей кожного елемента технологічної лінії і їх взаємодії дозволяє математично визначити режими роботи «вузького» місця з відтворенням робочих характеристик електродвигунів для забезпечення максимальної продуктивності лінії і збільшити термін експлуатації обладнання.

 

Актуальною проблемою підприємства, особливо для портових зернотерміналів, є пряма залежність продуктивності технологічної лінії від досвідченості оператора-технолога. Позапланові зупинки технологічного обладнання, пов'язані з виникненням завалів норії, і обумовлені неузгодженістю продуктивністю елементів технологічної лінії і людського фактору.
Для виключення впливів людського фактору і забезпечення стабільної максимальної продуктивності підйомо-транспортного устаткування компанією «С-інжиніринг» розроблена унікальна технологія SENUMAC.
Впровадження цієї технології дозволяє домогтися автоматичного управління завантаженням поточно-транспортної лінії сипучих матеріалів, і дозволяє досягти наступних результатів:

  • Збільшити продуктивність (до 20%)
  • Знизити споживання електроенергії (на 20-30%)
  • Мінімізувати виникнення аварійних ситуацій
  • Збільшити термін експлуатації обладнання
  • Діагностувати та прогнозувати відмови устаткування
  • Підвищити ефективність і відмовостійкість технологічних процесів

Підвищують вимоги до якості продукції, що випускається, вимагають точності регулювання технологічних параметрів. Стандартними методами регулювання досить складно домогтися тієї точності, яку диктують сучасні вимоги. Вихід регульованого параметра за технологічним регламентом тягне за собою брак, необхідність рециркуляції продукту на доопрацювання, збільшення часу виробництва на одиницю продукції, перевитрати енергоресурсів. Витримати технологічний регламент, мінімізувати брак продукції, підвищити енергоефективність виробництва дозволять розроблені компанією «С-інжиніринг» спеціальні алгоритми регулювання, такі як алгоритми регулювання з високою динамічною точністю, алгоритми гарантування, алгоритми оптимізації.

Параметри регуляторів будуть розраховані для кожного об'єкта управління індивідуально, соптімізіровани на математичній моделі об'єкта управління фахівцями компанії, таким чином отримавши працює регулятор, які немає потреби налагоджувати на об'єкті.

Компанія успішно реалізувала такі алгоритми для молоткових дробарок, пресів-гранулятори, пресів-екструдерів, багатокомпонентних дозаторів, сушарок, пастеризатори.

Сучасні рішення базових функцій в системах автоматизації технологічних процесів

Система автоматизації виробничих процесів повинна чітко виконувати поставлені перед нею завдання - базові функції, без яких не може існувати жодна система автоматизації. Спосіб реалізації цих функцій прямо впливає на оптимальність роботи, економічність, безвідмовність системи.

Компанія «С-інжиніринг» пропонує реалізацію базових функцій сучасними методами, які відповідають високим вимогам технологічного процесу і науково-технічного прогресу.

не окремий випадок, коли компанія стикається з необхідністю об'єднання систем автоматизації технологічних ділянок, реалізованих на базі обладнання різних виробників з відмінними архітектурою, в одну систему управління підприємством. Фахівці компанії «С-інжиніринг» мають багаторічний досвід в побудові такого роду систем управління, що дозволяє інтегрувати розрізнені рішення в єдину систему. Це дозволяє зробити стикування і вирівнювання продуктивності всіх поєднуваних технологічних ділянок.

модернізація системи управління подачі палива з використанням адаптивних алгоритмів керування дозволяє знизити витрату палива, а отже і собівартість продукту, при збереженні продуктивності технологічного процесу

 

функція автоматичної побудови маршруту з вибором тільки 2-х точок (початковою і кінцевою) виключає змішання продуктів при їх переміщенні, завантаженні продукту і його розвантаження. Такий принцип побудови маршруту виключає помилку оператора-технолога.

 

використання систем розподіленого вводу-виводу для збору інформації з технологічного обладнання дозволяє значно скоротити витрати на кабельно-провідникову продукцію та кабеленесучі системи, їх монтаж, що, в свою чергу, призводить до скорочення бюджету на будівництво об'єкта і термінів реалізації.

 

інтеграція системи автоматизації з програмними комплексами управління підприємства (1С) дозволяє побудувати єдину систему управління з централізованим контролем і управлінням усіма вхідними та вихідними потоками.

функція віддаленого доступу до системи автоматизації дозволяє розробнику оперативно провести аналіз причин і неполадок в системі, дати рекомендації із зазначенням коригувальних дій обслуговуючого персоналу, забезпечивши мінімізацію простоїв технологічного устаткування без виїзду розробника системи на об'єкт для сервісного обслуговування.

використання типових бібліотек, відточених за багато років роботи, дозволяє максимально скоротити час написання програмного забезпечення, скоротити час запуску об'єкту.

  • функції напрацювання годин;
  • контролю важливих параметрів обладнання, сигналізації про необхідність проведення технічного обслуговування / ремонту;
  • рекомендації щодо плану дій по заміні / ремонту вийшло з ладу дозволяють оптимізувати сервісне обслуговування технологічного процесу, тим самим скоротити витрати на сервісне обслуговування.

функції «підказок з варіантами дій» не просто максимально спрощують роботу оператора-технолога, але, і виключають механічні помилки при управлінні технологічним процесом.

 

 

реалізація алгоритмів автомобільних і залізничних ваг дозволяє не тільки застосувати передові розробки в вагозамірюванні, але і повністю інтегрувати ваги в систему автоматизації технологічних процесів і в програмні комплекси управління підприємства (1С).

 

рреалізація алгоритмів бункерних ваг дозволяє не тільки робити точні і швидкі зважування, що забезпечують високу продуктивність технологічного устаткування, але і повністю інтегрувати ваги в систему автоматизації технологічних процесів і в програмні комплекси управління підприємства (1С).

бездротові мережі дозволяють виробляти управління пересувними установками, такими, як судно-вантажна машина децентралізованої системи засувок на трубопроводі. Таке рішення дозволяє реалізувати зв'язок з віддаленими механізмами, з якими не може бути здійснена за допомогою інших провідних рішень.

Сучасні рішення базових функцій в системах електропостачання (0,4 до 110кВ).

використання модульних або швидкозбірних підстанцій, що мають високу заводську готовність, дозволяє скоротити обсяги будівельних робіт на об'єкті, терміни реалізації об'єкта, і як наслідок - скоротити бюджет будівництва.

 

застосування компенсації ємнісних струмів в розподілених енергомережах середньої напруги з протяжними кабельними лініями дозволяє виключити вплив ємнісних струмів на енергомережу, знизити рівень споживаної реактивної потужності.

 

застосування багатофункціонального релейного захисту дозволяє реалізувати повний комплекс захисту фідера на одному пристрої. Таке рішення полегшує принципові схеми захистів, їх складання, обслуговування та експлуатацію.

 

 

застосування компактних (¼ і ½ ширини) універсальних викатних фідерів в НКП, зібраних за технологією SIVACON S8, дозволяє оперативно провести заміну елемента, що вийшов з ладу, виключивши простої технологічного обладнання, мінімізувати простір, займаний НКП.

використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME з необслуговуваною шинною системою протягом 30 років дозволяє значно скоротити витрати на регламентні роботи.

 

 

використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME, які пройшли типові випробування, підтверджені сертифікатами, гарантують безпеку для обслуговуючого персоналу завдяки локалізації аварії в відсіку, в якому сталася аварія.

 

використання спеціалізованого програмного забезпечення для розрахунку енергомережі, її режимів, дозволяє реалізувати селективну систему електропостачання, яка дозволить локалізувати аварію і відключити тільки пошкоджену ділянку.

 

використання джерел безперебійного електропостачання, швидкодіючих АВР з часом перемикання на резервне джерело живленням менш 0,5 сек. дозволить виключити зупинку відповідальних технологічних процесів при перебоях зовнішнього енергопостачання

 

 

реалізація каскадного запуску електродвигунів з використанням групового частотного перетворювача дозволяє реалізувати оптимальне і енергоефективне управління / регулювання потужного технологічного обладнання, тим самим скорочуючи витрати на енергоносії.

 

 

застосування електрообігріву для обігріву трубопроводів і ємностей з рідинами з високою в'язкістю дозволяє домогтися економії енергоносіїв, в порівнянні з архаїчним обігрівом парою.