+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Багаторічний досвід «С-інжиніринг» в реалізації інфраструктурних проектів дозволяє задовольнити основні критерії якості та ефективності роботи інфраструктурних об'єктів:

  • повна автоматизація
  • автономне енергозабезпечення
  • безперервна робота
  • безпека і комфортність

Сучасні рішення базових функцій в системах автоматизації технологічних процесів

інтелектуальне управління портом є першочерговим завданням, що дозволяє оптимально і максимально швидко розподіляти пасажиро і вантажопотоки, злагоджено управляти всіма технологічними процесами, домогтися відсутності простоїв судів. Фахівці компанії «С-інжиніринг» мають багаторічний досвід в побудові такого роду систем управління.

жоден технологічний процес не може експлуатуватися без систем автоматизованого управління та диспетчеризації. Відсутність цих двох систем дозволяє використовувати тільки малу частину технологічного обладнання і не дає можливості зв'язати технологічні процеси воєдино. Зведення всієї інформації в єдиний диспетчерський пункт з візуалізацією стану технологічного обладнання і можливістю його ручного і автоматизованого управління дозволяє домогтися максимально ефективної і безпечної його роботи.

не окремий випадок, коли компанія стикається з необхідністю об'єднання систем автоматизації технологічних ділянок, реалізованих на базі обладнання різних виробників з архітектурою, що відрізняється, в одну систему управління підприємством. Інтеграція життєво-важливих систем в єдину систему дозволяє зробити стикування і вирівнювання продуктивності всіх поєднуваних технологічних ділянок.

бездротові мережі дозволяють виробляти управління пересувними і / або окремо взятими установками. Таке рішення дозволяє реалізувати зв'язок з віддаленими механізмами, з якими не може бути здійснена за допомогою інших провідних рішень.

 

використання систем розподіленого вводу-виводу для збору інформації з технологічного обладнання дозволяють значно скоротити витрати на кабельно-провідникову продукцію та кабеленесучі системи, їх монтаж, що в свою чергу призводить до скорочення бюджету на будівництво об'єкта і термінів реалізації.

 

використання типових бібліотек, відточених за багато років роботи, дозволяє максимально скоротити час написання програмного забезпечення, скоротити час запуску об'єкту.

 

функція віддаленого доступу до системи автоматизації дозволяє розробнику оперативно провести аналіз причин і неполадок в системі, дати рекомендації із зазначенням коригувальних дій обслуговуючого персоналу, забезпечивши мінімізацію простоїв технологічного устаткування без виїзду розробника системи на об'єкт для сервісного обслуговування.

рекомендації щодо плану дій по заміні/ремонту обладнання, що вийшло з ладу дозволяють оптимізувати сервісне обслуговування технологічного процесу, тим самим скоротити витрати на сервісне обслуговування.

 

Сучасні рішення базових функцій в системах електропостачання (0,4 до 110кВ)

світлосигнальне обладнання злітно-посадкової смуги є одним з найбільш важливих обладнань аеропорту. Його безперебійна робота впливає в першу чергу на можливість зльоту / посадки повітряних суден. Застосування обладнання провідних світових виробників, реалізація систем гарантованого електропостачання систем світлосигнального обладнання, дозволяють забезпечити безпечну роботу судів і домогтися виконання їх автоматизованого заходу на посадку.

використання джерел безперебійного електропостачання, швидкодіючих АВР згодом перемикання на резервне джерело живлення менш 0,5 сек. дозволить виключити зупинку відповідальних технологічних процесів при перебоях зовнішнього електропостачання.

 

використання автономних джерел електропостачання на базі декількох дизельних і / або газогенераторних установок з системою автоматичного запуску, синхронізації і розподілу навантаження паралельно працюючих джерел живлення забезпечує безперебійну роботу технологічного обладнання, а також мінімізує витрату палива при ступінчастому навантаженні від технологічного обладнання.

використання модульних або швидкозбірних підстанцій, що мають високу заводську готовність, дозволяє скоротити обсяги будівельних робіт на об'єкті, терміни реалізації об'єкта, і як наслідок - скоротити бюджет будівництва.

 

застосування компактних (¼ і ½ ширини) універсальних викатних фідерів в НКП, зібраних за технологією SIVACON S8, дозволяє оперативно провести заміну елементу, що вийшов з ладу, виключити простої технологічного обладнання, мінімізувати простір, займаний НКП.

використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME, які пройшли типові випробування, підтверджені сертифікатами, гарантують безпеку для обслуговуючого персоналу завдяки локалізації аварійної відсіку. Устаткування, зібране за даними технологіями з необслуговуваною шинною системою, протягом 30 років дозволяє значно скоротити витрати на регламентні роботи.

використання спеціалізованого програмного забезпечення для розрахунку енергомережі, її режимів, дозволяє реалізувати селективну систему електропостачання, яка дозволить локалізувати аварію і відключити тільки пошкоджену ділянку.

застосування багатофункціонального релейного захисту дозволяє реалізувати повний комплекс захисту фідера на одному пристрої. Таке рішення полегшує принципові схеми захистів, їх складання, обслуговування та експлуатацію.