+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Рішення для підприємств хімічної промисловості забезпечують безпеку і безперервність технологічних процесів будь-якої складності.

Впровадження базових функцій в системах автоматизації технологічних процесів дозволяє звести в єдину систему управління всі процеси підприємства, забезпечивши безперебійну роботу електропостачання і безпеку експлуатації систем.

Сучасні рішення базових функцій в системах автоматизації технологічних процесів

системи автоматизованого управління суднонавантажувальними машинами дозволяють в максимально короткий проміжок часу і найбільш оптимально проводити навантажування готового продукту на судно. Тим самим мінімізувавши час знаходження судна в порту, а також мінімізувавши ймовірність непередбаченого простою судна.

однієї з основних задач управління технологічним процесом є економія енергоресурсів, а саме економія газу, використовуваного для пальників. Використання точного вимірювального обладнання, систем визначення якості процесу горіння, комплексних рішень автоматизації пальників з використанням нестандартних алгоритмів управління, дозволить досягти максимальної ефективності процесу горіння і мінімального споживання газу.

безпека процесу в хімічній галузі є найважливішим параметром при управлінні ним. Реалізація систем визначення і локалізації ділянок з гранично-допустимими рівнями концентрації вибухонебезпечних речовин, протиаварійної автоматики, дозволяють домогтися безпеки технологічного процесу для обслуговуючого персоналу і навколишнього середовища і безперервності технологічного процесу.

модернізація системи управління подачі палива з використанням адаптивних алгоритмів керування дозволяє знизити витрату палива і, як наслідок, собівартість продукту, при збереженні продуктивності технологічного процесу.

 

використання систем розподіленого вводу-виводу для збору інформації з технологічного обладнання дозволяють значно скоротити витрати на кабельно-провідникову продукцію та кабеленесучі системи, їх монтаж, що в свою чергу призводить до скорочення бюджету на будівництво об'єкта і термінів реалізації.

інтеграція системи автоматизації з програмними комплексами управління підприємства (1С) дозволяє побудувати єдину систему управління з централізованим контролем і управлінням усіма вхідними та вихідними потоками.

 

функція віддаленого доступу до системи автоматизації дозволяє розробнику оперативно провести аналіз причин і неполадок в системі, дати рекомендації із зазначенням коригувальних дій обслуговуючого персоналу, забезпечивши мінімізацію простоїв технологічного устаткування без виїзду розробника системи на об'єкт для сервісного обслуговування.

використання типових бібліотек, відточених за багато років роботи, дозволяє максимально скоротити час написання програмного забезпечення, скоротити час запуску об'єкту.

 

функції напрацювання годин і контролю важливих параметрів обладнання, сигналізації про необхідність проведення технічного обслуговування/ремонту.

рекомендації щодо плану дій по заміні/ремонту обладнання, що вийшло з ладу дозволяють оптимізувати сервісне обслуговування технологічного процесу, тим самим скоротити витрати на сервісне обслуговування.

 

реалізація алгоритмів автомобільних і залізничних ваг дозволяє не тільки застосувати передові розробки у вагозамірюванні, але і повністю інтегрувати ваги в систему автоматизації технологічних процесів і в програмні комплекси управління підприємства (1С).

 

реалізація алгоритмів бункерних ваг дозволяє не тільки робити точні і швидкі зважування, що забезпечують високу продуктивність технологічного устаткування, але і повністю інтегрувати ваги в систему автоматизації технологічних процесів і в програмні комплекси управління підприємства (1С).

не окремий випадок, коли компанія стикається з необхідністю об'єднання систем автоматизації технологічних ділянок, реалізованих на базі обладнання різних виробників з архітектурами, що відрізняються, в одну систему управління підприємством. Фахівці компанії «С-інжиніринг» мають багаторічний досвід в побудові такого роду систем управління, що дозволяє інтегрувати розрізнені рішення в єдину систему. Це дозволяє зробити стикування і вирівнювання продуктивності всіх поєднуваних технологічних ділянок.

Сучасні рішення базових функцій в системах електропостачання (0,4 до 110кВ)

використання модульних або швидкозбірних підстанцій, що мають високу заводську готовність, дозволяє скоротити обсяги будівельних робіт на об'єкті, терміни реалізації об'єкта, і як наслідок - скоротити бюджет будівництва.

 

застосування компактних (¼ і ½ ширини) універсальних викатних фідерів в НКП, зібраних за технологією SIVACON S8, дозволяє оперативно провести заміну елементу, що вийшов з ладу, виключивши простої технологічного обладнання, мінімізувати простір, займаний НКП.

використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME, які пройшли типові випробування, підтверджені сертифікатами, гарантують безпеку для обслуговуючого персоналу завдяки локалізації аварійної відсіку. Устаткування, зібране за даними технологіями з необслуговуваною шинною системою, протягом 30 років дозволяє значно скоротити витрати на регламентні роботи.

використання спеціалізованого програмного забезпечення для розрахунку енергомережі, її режимів, дозволяє реалізувати селективну систему електропостачання, яка дозволить локалізувати аварію і відключити тільки пошкоджену ділянку.

 

використання джерел безперебійного електропостачання, швидкодіючих АВР згодом перемикання на резервне джерело живлення менш 0,5 сек. дозволить виключити зупинку відповідальних технологічних процесів при перебоях зовнішнього електропостачання.

 

реалізація каскадного запуску електродвигунів з використанням групового частотного перетворювача дозволяє реалізувати оптимальне і енергоефективне управління / регулювання потужного технологічного обладнання, тим самим скорочуючи витрати на енергоносії.

 

застосування багатофункціональної релейного захисту дозволяє реалізувати повний комплекс захисту фідера на одному пристрої. Таке рішення полегшує принципові схеми захистів, їх складання, обслуговування та експлуатацію.

 

використання автономних джерел електропостачання на базі декількох дизельних і / або газогенераторних установок з системою автоматичного запуску, синхронізації і розподілу навантаження паралельно працюючих джерел живлення забезпечує безперебійну роботу технологічного обладнання, мінімізує витрату палива при ступінчастою навантаженні від технологічного обладна.

застосування компенсації ємнісних струмів в розподілених енергомережах середньої напруги з протяжними кабельними лініями дозволяє виключити вплив ємнісних струмів на енергомережу, знизити рівень споживаної реактивної потужності.