+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

«С-інжиніринг» реалізує проекти «під ключ» по системам електропостачання, освітлення, заземлення та блискавкозахисту для нафтопереробних станцій, починаючи з розробки концепції і закінчуючи введенням об'єкта в експлуатацію.

У своїх рішеннях ми використовуємо технологію SIVACON S8 із застосуванням компактних (¼ і ½ ширини) універсальних викатних фідерів в НКП, що гарантовано забезпечує оптимальність побудови, безперебійність роботи і безпеку виробництва підприємств, що здійснюють видобуток, транспортування і переробку вуглеводневих ресурсів.

Сучасні рішення базових функцій в системах електропостачання (0,4 до 110кВ)

використання автономних джерел електропостачання на базі декількох дизельних і / або газогенераторних установок з системою автоматичного запуску, синхронізації і розподілу навантаження паралельно працюючих джерел живлення забезпечує безперебійну роботу технологічного обладнання, мінімізує витрату палива при ступінчастому навантаженні від технологічного обладнання.

 

застосування компенсації ємнісних струмів в розподільчих енергомережах середньої напруги з протяжними кабельними лініями дозволяє виключити вплив ємнісних струмів на енергомережу, знизити рівень споживаної реактивної потужності.

 

використання модульних або швидкозбірних підстанцій, що мають високу заводську готовність, дозволяє скоротити обсяги будівельних робіт на об'єкті, терміни реалізації об'єкта і, як наслідок, скоротити бюджет будівництва.

 

застосування компактних (¼ і ½ ширини) універсальних викатних фідерів в НКП, зібраних за технологією SIVACON S8, дозволяє мінімізувати займаний НКП простір, при цьому, збільшивши кількість підключених споживачів, що особливо важливо при проведенні модернізації.

виготовлення щитового обладнання індивідуальних габаритів за вимогами Замовника дозволяє розмістити його в приміщеннях з обмеженими розмірами.

використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME з необслуговуваною шинною системою протягом 30 років дозволяє значно скоротити витрати на регламентні роботи.

 

використання спеціалізованого програмного забезпечення для розрахунку енергомережі, її режимів, дозволяє реалізувати селективну систему електропостачання, яка дозволить локалізувати аварію і відключити тільки пошкоджену ділянку.

 

використання джерел безперебійного електропостачання, швидкодіючих АВР з часом перемикання на резервне джерело живлення менш 0,5 сек. дозволить виключити зупинку відповідальних технологічних процесів при перебоях зовнішнього електропостачання.

 

реалізація каскадного запуску електродвигунів з використанням групового частотного перетворювача дозволяє реалізувати оптимальне і енергоефективне управління / регулювання потужного технологічного обладнання, тим самим скорочуючи витрати на енергоносії.

 

 

застосування електрообігріву для обігріву трубопроводів і ємностей з рідинами з високою в'язкістю дозволяє домогтися економії енергоносіїв, в порівнянні з архаїчним обігрівом парою.

 

 

застосування багатофункціональної релейного захисту дозволяє реалізувати повний комплекс захисту фідера на одному пристрої. Таке рішення полегшує принципові схеми захистів, їх складання, обслуговування та експлуатацію.