+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Велику роль у вирішенні питань, пов'язаних із забезпеченням електроенергією населених пунктів грають системи відновлюваних енергоресурсів, забезпечуючи автономність житлових будинків, BMS, а також системи розумного будинку в масштабах однієї будівлі, і розумного міста в масштабах мегаполіса.

«С-інжиніринг» пропонує рішення, які забезпечують повну автоматизацію всіх супутніх структур і спрямовані на комфортне проживання людей. Наші Рішення для промислових, адміністративних і житлових будівель, відповідають всім міжнародним вимогам.

Сучасні рішення базових функцій в системах електропостачання (0,4 до 110кВ)

Застосування компактних (¼ і ½ ширини) універсальних викатних фідерів в НКП, зібраних за технологією SIVACON S8, дозволяє оперативно провести заміну елементу, що вийшов з ладу, виключивши простої технологічного обладнання, мінімізувати простір, займаний НКП.

 

Виготовлення щитового обладнання індивідуальних габаритів за вимогами Замовника дозволяє розмістити його в приміщеннях з обмеженими розмірами.

використання електрощитового обладнання, зібраного за технологіями SIVACON S8 і SIMOPRIME з необслуговуємою шинною системою на протязі 30 років дозволяє значно зменшити витрати на регламентні работы.

 

використання спеціалізованого програмного забезпечення для розрахунку енергомережі, її режимів, дозволяє реалізувати селективну систему електропостачання, яка дозволить локалізувати аварію і відключити тільки пошкоджену ділянку.

 

Сучасні рішення базових функцій в системах автоматизації будівель

використання спеціалізованих програмних комплексів автоматизації будівель дозволяє інтегрувати в єдину систему управління не тільки функції автоматизованого управління інженерних системам будівлі, але і додати функції контролю доступу, відеоспостереження, оповіщення, керування евакуацією, що, в свою чергу, дає можливість організувати систему «розумний будинок», яка дозволить мінімізувати витрати енергоносіїв для життєзабезпечення будівлі, перерозподіляти потоки енергоносії для оптимального їх споживання, забезпечити високу безпеку людини.

не окремий випадок, коли компанія стикається з необхідністю об'єднання систем автоматизації технологічних ділянок, реалізованих на базі обладнання різних виробників з відмінною архітектурою, в одну систему управління підприємством. Фахівці компанії «С-інжиніринг» мають багаторічний досвід в побудові такого роду систем управління, що дозволяє інтегрувати розрізнені рішення в єдину систему. Це дозволяє зробити стикування і вирівнювання продуктивності всіх поєднуваних технологічних ділянок.

жодна будівля не може існувати без систем технічної безпеки. Ці системи дозволяють організувати безпеку людини та збереження майна, інтелектуальної власності. Системи контролю доступу, відеоспостереження, які інтегровані в загальну інтелектуальну систему управління будівлею, дозволяють домогтися повної захищеності. Компанія «С-інжиніринг» має багаторічний досвід забезпечення Замовника захистом від несанкціонованого доступу і посягання на його власність.

злагодженість роботи адміністративної будівлі не може бути організована без систем оповіщення, часофікації, телефонного зв'язку, комп'ютерних мереж. Вони дозволяють домогтися злагодженої роботи співробітників, тим самим підвищити продуктивність праці. Впровадження таких систем «під ключ» є однією з найскладніших завдань, які успішно виконує компанія «С-інжиніринг».