+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Технології SE Group International

Технологія SENUMAC: Унікальна технологія автоматичного управління завантаженням поточно-транспортної лінії сипучих матеріалів.

Технологія LEFFOL: Унікальна технологія контролю ступеня завантаження конвеєра.

 

Технології SIEMENS

Компанія «С-інжиніринг» - офіційний партнер Департаменту «Промислова автоматизація і технології приводів» (IA & DT) ДП «Сіменс Україна» у статусі Siemens Solution Partner Automation.

Компанія володіє ліцензійними правами на проектування і виробництво комплектних розподільчих пристроїв за наступними технологіями:

 • Технологія SIVACON 8PT: Очевидне рішення для глобальних запитів.

  Типові розподільні установки низької напруги із заднім розташуванням системи шин. Модульна технологія з можливістю оптимальної адаптації до будь вимогам.

 • Технологія SIMOPRIME : Відмітна особливість лідера.

  Розподільні пристрої середньої напруги з повітряними і вакуумними силовими вимикачами на найбільшу робочу напругу до 17,5 кВ.

 • Технологія SIVACON S8: Надійність і досконалий дизайн.

  Універсальні та прості низьковольтні системи розподілу електроенергії для цивільних і промислових споруд на струми до 7000А.

 • Технологія SIVACON S4: Абсолютна досконалість низьковольтних розподільчих систем.

  Система SIVACON S4 - частина продуктів лінійки SIVACON, що охоплюють всі аспекти розподілу енергії від комутаційних пристроїв до систем шинопроводів.

 • Технологія SIVACON 8PS: Системи шинопровода SIVACON 8PS - це ідеальний вибір для передачі і розподілу електричної енергії в системах енергопостачання будівель і промисловості.