+38 048 730 57 40

+38 048 730 57 31

 
 
 

Шинопроводи для гнучкого, надійного і економічного розподілу електроенергії, на струми до 6300А, SIEMENS SIVACON 8 PS:

Шинопроводы для гибкого, надёжного и экономичного распределения электроэнергии, на токи до 6300А, SIEMENS SIVACON 8PS
  • Система LX - надійна передача енергії від трансформатора до головного розподільного пристрою в будівлі.
  • Система LX типу «сендвіч» розрахована на струми від 800A до 6300A. Використовується вона в багатоповерхових будівлі і там, де особлива увага приділяється незалежної від положення магістралей транспортуванні енергії у великих обсягах.
  • Передбачена стандартна висока ступінь захисту IP54 всієї системи LX гарантує надійність розподілу енергії навіть у сильно забрудненому або вологому середовищі. Відвідні блоки конструктивно захищені від неправильної установки, що виключає помилки при монтажі. Додатково точки підключення оснащені автоматичним захистом, все це гарантує високий ступінь захисту від дотику для обслуговуючого персоналу.
Система LX типа «сэндвич»

Система BD2 - гнучке і надійне розподіл електроенергії середніх струмових значень в промисловості та будівництві. Система BD2 була розроблена на струми від 160A до 1250A. Використовується вона у великих будинках, а також у всіх галузях промисловості для організації енергозбереження середніх за величиною споживачів і для живлення менших систем BD01 і CD-K.

Подвійна надійність

Захист від неправильної установки відвідного блока і конструкційні підказки при складанні підвищують рівень безпеки Вашого персоналу. У разі виникнення пожежі протипожежні бар'єри надійно ізолюють від газів, парів і рідин. А доведена на практиці живучість системи забезпечить, у випадку пожежі, роботу важливих електричних установок (наприклад, освітлення аварійних шляхів евакуації) протягом певного відрізку часу. Різні довжини і кути секцій шинопровода, а також гнучке зміна напрямків дозволяють виробляти оптимальне узгодження зі структурою будівлі.

Система BD2Система BD2

Система BD01 - енергопостачання дрібних споживачів. Система BD01 передбачає передачу струмів від 40A до 160A.

Використовується вона в першу чергу на малих підприємствах і в цехах заводів для забезпечення електроенергією дрібних споживачів, а також для живлення системи CD-K. Асиметрії стикувальних вузлів забезпечує правильну збірку шинопроводів. Наявність конструкційних підказок в установці відводів на секціях шинопровода означає високу безпеку для обслуговуючого персоналу. Точки підключення відвідних блоків відкриваються автоматично і виключно тільки при правильній посадці відвідного блока. Після його видалення вони також автоматично закриваються.

Система BD01Область применения системы BD01

Система CD-K - індивідуальне енергопостачання освітлювальних установок.Система CD-K, розрахована на струми 25А до 40А, особливо охоче використовуються там, де велике значення надається естетиці: наприклад, для економічного енергозбереження освітлювальних установок і невеликих споживачів в універмагах, супермаркетах або меблевих салонах. Завдяки своїй високій ступені захисту IP64 вона може прекрасно використовуватися і в інших умовах, наприклад, в тепличних господарствах.

Універсальність і надійність

Рівномірне розташування точок відведення забезпечує найвищу ступінь гнучкості при виборі місця для споживачів, тому що поряд з можливістю підключення відвідних блоків під напругою не викликають утруднень і всі наступні зміни. Крім того, в будь-якій точці шинопровода можна взяти харчування для освітлювальних приладів незалежно від їх марки.

Швидкість і економічність

Конструкція з'єднань підказує потрібний порядок дій при складанні. Вона виключає помилки в монтажі і дозволяє Вам виконувати електроустановочні роботи швидко, економічно і без спеціального інструменту.

Система CD-KСистема CD-K

Система LD - гнучке розподіл енергії великих струмів в промисловості. Включення шинопроводів комунікаційні мережі, гнучка автоматизація з використанням шинопроводів завдяки відкритим системам інформаційних шин EIB і AS-Interface.

Система LD перекриває діапазон струмів від 1100А до 5000А. Вона передає енергію від трансформатора, головного розподільного щита і допоміжних розподільчих пристроїв на ділянки виробництва з високим споживанням енергії, наприклад, для зварювальних ліній в автомобільній промисловості або для промислових печей.

Окрема шина PE збільшує поперечний переріз захисного провідника і забезпечує незначне повний опір мети у разі аварії. Це дозволяє збільшувати довжину шинопроводів, а також гарантувати спрацьовування пристрою захисту навіть на протяжних лініях передачі.

Швидкий монтаж

Система LD дуже компактна за своєю конструкцією. Втичні роз'єми і швидка фіксація за допомогою одноболтових з'єднань забезпечують Вам простий і економічний монтаж.

Система LDСистема LD

Система LR - система в литий оболонці з епоксидної смоли зі ступенем захисту IP68 для надійної передачі великих обсягів енергії в агресивному середовищі і під відкритим небом.

Шинопроводи в литий оболонці з епоксидної смоли для передачі і розподілу електроенергії розроблені, в першу чергу, для тих областей використання, де такі фактори навколишнього середовища, як вологість повітря, корозія, солі, могли б зашкодити системи в металевих оболонках. Вони розраховані на роботу в діапазоні струмів від 800А до 6300А. Однак, в особливих випадках, ці значення можуть бути навіть перевищені шляхом додавання інших модулів, після проведення відповідних розрахунків. Виконання відповідає нормам IEC / EN60439-1 і -2.

Надійність при найнесприятливіших умовах

Механічна стабільність досягається за рахунок ізоляції провідників всередині шинопровода полімерним компаундом, який відрізняється винятковою стійкістю до хімічних речовин і механічних навантажень і забезпечує поряд зі ступенем захисту Ip68 також високу стійкість до струмів короткого замикання

Система LRСистема LR