зв'язок з нами
укр
100% український продукт — лінійка пристроїв низької напруги SelaM від S-Engineering

100% український продукт — лінійка пристроїв низької напруги SelaM від S-Engineering

17 Apr 2020
100% український продукт — лінійка пристроїв низької напруги SelaM від S-Engineering - 1

100% український продукт — лінійка пристроїв низької напруги SelaM, які розроблені та виготовлені компанією S-Engineering. За якістю ці пристрої нічим не поступаються у своїй ніші закордонним аналогам, що робить кінцевий продукт конкурентоспроможним. Пристрої SelaM відповідають найсуворішим вітчизняним і міжнародним стандартам.

Нещодавно для проекту з переоснащення трансформаторної підстанції елеваторного комплексу ТОВ «Укрелеваторпром» були виготовлені і поставлені низьковольтні комплектні пристрої SelaM компанії S-Engineering.

Були виготовлені шафи нетипового розміру з урахуванням обмежених габаритів приміщення. Модульна конструкція обладнання дозволила гнучко адаптуватися до вимог замовника. Згідно з проектом модернізації підстанції для зниження пожежонебезпеки ділянки була виконана заміна силових масляних трансформаторів на сухі з литою ізоляцією і заміна застарілого розподільного пристрою 0.4кВ на сучасне. Нове обладнання забезпечує роботу елеватора силосного зберігання зернових, а також адміністративно-побутового корпусу.

«Укрелеваторпром» — один з найбільших елеваторів, які працюють на території Одеського порту. Потужність одночасного зберігання становить понад 160 тис. тонн. «Укрелеваторпром» входить до «АДМ Трейдинг Україна» — дочірнє підприємство міжнародної агропромислової корпорації Archer Daniels Midland Company.

Також щитове обладнання за технологією SelaM було виготовлено спеціалістіами S-Engineering для зернового терміналу корейської корпорації Posco International и української групи Orexim в м. Миколаїв. Потужність одноразового зберігання терміналу понад 140 тис. тонн.