зв'язок з нами
укр

Комплексні роботи для проєкту групи компаній Geberit

07 Jun 2022
Комплексні роботи для проєкту групи компаній Geberit - 1
Спеціалісти S-Engineering завершили проєктні роботи та підготовку конструкторської документації для проєкту групи компаній Geberit*.
Виконуються роботи із систем: облік електроенергії, облік газу, облік води. Також виконуються роботи із системи диспетчеризації систем обліку та існуючих систем підприємства на одній SCADA-системі (збереження інформації на сервері та відображення інформації на робочих місцях операторів). Зараз виконується розробка програмного забезпечення, ведеться опрацювання та узгодження екранів візуалізації.
Для реалізації системи обліку електроенергії буде застосовано новітню технологію SEM3 від SIEMENS – відповідні контролери, модулі обліку та трансформатори струму. Сервер для збору інформації буде використаний не фізичний (окремо встановлений сервер у власній шафі, як звичайне рішення), а виконаний на основі системи віртуалізації VMWare. Для прокладання оптичного кабелю планується використання спеціалізованої машини для задувки оптичного кабелю.
Також у комплексі робіт із цього проєкту заплановані етапи розробки та виготовлення щитового обладнання на виробництві S-Engineering, встановлення щитового обладнання та обладнання КВП на виробничих майданчиках замовника, монтаж лоткової та кабельної продукції, лабораторні випробування та пусконалагоджувальні роботи.
*Група компаній Geberit (http://geberit.ua/), що працює по всьому світу, є лідером європейського ринку у сфері керамічних виробів для ванних кімнат та сантехнічних виробів.