зв'язок з нами
укр
Експортний проєкт для паперової фабрики

Експортний проєкт для паперової фабрики

15 Jun 2021
Експортний проєкт для паперової фабрики - 1

І знову S-Engineering реалізує експортні проєкти. Завершився новий проєкт нашої компанії для паперової фабрики. Успішно проведено комплексне випробування технологічної лінії картоноробної машини. Отримано перший тришаровий чистоцелюлозний картон. Зараз проводяться роботи зі стабілізації технологічних режимів і обладнання із виходом на якісні показники готової продукції.

Фахівці S-Engineering провели аудит чотирьох ділянок заводу і за його результатами виконали комплекс робіт на двох ділянках:

– багатодвигунний привід (Multi Motor Drive), який включає комплекс систем, що складаються з 4 формувальних сіток, 4 пресів, 12 сушильних систем, 3 меловальних машин, 3 каландрів, 12 заправних систем і приводу накату (загальна кількість — 116 ведучих приводів);

– система транспортування і упаковки рулонів (Roll handling & Wrapping system).

Проєктні роботи включали розробку алгоритмів, аналіз і відновлення проєктної документації, написання інструкцій із запуску та обслуговування даних ділянок. Крім того, були розроблені системи безпеки Safety Speed ​​Monitoring і Prevention of Unexpected Start, відповідно до міжнародних норм SIL 3. Також фахівці S-Engineering впровадили світлозвукову сигналізацію і систему швидкої зупинки на даних ділянках. На етапі шефмонтажних робіт ми власними силами проводили відновлювальні роботи як електричної, так і механічної складової.

Відзначимо, що було розроблено ПЗ, яке виконує регулювання швидкості руху і натягу паперового полотна. Виконано комплекс робіт на ділянці транспорту та упаковки, а також реалізована система обліку складу на базі ПЗ Siemens. Крім того, було виконано налагодження обох ділянок із повною перевіркою усіх з’єднань і налагодженням алгоритмів.

«Поставлене S-Engineering обладнання з центральним контролером виконує  управління «серцем» папероробної машини. А на ділянці транспортування і упаковки рулонів зараз проводиться автоматичне маркування, транспортування, відстеження, упаковка і випуск готової до продажу продукції зі збереженням історії кожного рулону» — говорить керівник проєкту від S-Engineering.