зв'язок з нами
укр

Електротехнічна лабораторія ТОВ “С-Інжиніринг” пройшла аудит управління вимірами по ДСТУ ISO10012:2005

08 Feb 2019
Електротехнічна лабораторія ТОВ “С-Інжиніринг” пройшла аудит управління вимірами по ДСТУ ISO10012:2005 - 1

Електротехнічна лабораторія ТОВ “С-інжиніринг” пройшла оцінку системи управління вимірюваннями і отримала “Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO10012:2005”.

Підтвердження технічної компетентності лабораторії незалежною третьою стороною є загальноприйнятою практикою в країнах ЄС і гарантує замовникам отримання достовірних результатів вимірювань і випробувань; отримання офіційно завірених протоколів випробувань.

Для електротехнічної лабораторії сертифікація за стандартом ISO10012:2005 дозволяє:

– виключити отримання недостовірних результатів вимірювань, які можуть звести нанівець напрацьований роками авторитет лабораторії;

– перевірити кваліфікацію і компетентність свого персоналу і стимулювати його до вдосконалення своїх знань і умінь;

– збільшити рівень довіри з боку клієнтів;

– поставити електротехнічну лабораторію ТОВ “С-Інжиніринг” в більш вигідні умови порівняно з іншими лабораторіями (конкурентами).

Сфера об’єктів і процесів системи вимірювань електротехнічної лабораторії ТОВ “С-Інжиніринг”, на яку поширюється свідоцтво про відповідність ДСТУ ISO 10012: 2005, включає в себе більше 38 об’єктів вимірювань. Лабораторія виконує приймально-здавальні випробування шафового обладнання, що випускається компанією. Також лабораторією проводяться типові, періодичні, цільові та комплексні випробування на об’єктах замовників.