зв'язок з нами
укр

Фахівці S-Engineering виконують експортні проєкти, проєкти на західній Україні та в регіонах, де не ведуться активні бойові дії

26 Jul 2022
Фахівці S-Engineering виконують експортні проєкти, проєкти на західній Україні та в регіонах, де не ведуться активні бойові дії - 1
Інжинірингові роботи з проєктів в Україні та експортні проєкти компанії S-Engineering не були зупинені ні на день від початку війни. І вже за півтора тижні після початку військових дій ми відновили всі виробничі процеси.
Наразі фахівці S-Engineering виконують проєкти на західній Україні та в регіонах, де не ведуться активні бойові дії. Також продовжуємо реалізацію експортних проєктів у кількох країнах: виконуємо і комплексні роботи на деяких масштабних іноземних об’єктах, а для кількох заводів у Європі наші співробітники розробляють програмне забезпечення.
Враховуючи позитивний досвід співпраці з нашою компанією, а також завдяки високому рівню роботи інженерів, проєктувальників, програмістів, налагоджувачів, спеціалістів виробництва S-Engineering, ми отримали кілька нових замовлень від наших іноземних партнерів вже у воєнний час. З’явилися і зовсім нові клієнти серед зарубіжних і українських компаній, які довіряють нам та бачать у S-Engineering надійного та системного партнера за будь-яких обставин у країні.
Компанію S-Engineering вже в котрий раз запросили в проєкти в країнах Євросоюзу і MENA як підрядника з інжинірингових послуг. Професіоналізм нашої компанії вже багато років визнаний у Німеччині, Туркменістані, Казахстані, ОАЕ, Королівстві Саудівська Аравія, Іспанії, Польщі, Болгарії, Румунії, Чехії, Австрії, Алжирі та інших країнах. Таким чином, експортний напрям S-Engineering продовжує активно розвиватися, незважаючи на складнощі нинішнього часу.