зв'язок з нами
укр

Фінальна стадія комплексних робіт для заводу Danube Oil (Молдова)

02 Apr 2022
Фінальна стадія комплексних робіт для заводу Danube Oil (Молдова) - 1

На олійно-пресовому заводі нового будівництва Danube Oil (Молдова, порт Джурджулешти) фахівці S-Engineering розпочали фінальну стадію монтажних та пусконалагоджувальних робіт із систем автоматизації та електропостачання. Danube Oil – це комплекс із переробки насіння соняшника потужністю 700 тонн/добу, входить до холдингу Trans Oil Group.

Компанія S-Engineering виконує для цього заводу комплекс робіт:

– проєктні роботи;

– постачання щитового обладнання;

– електромонтажні роботи;

– пусконалагоджувальні роботи;

– розробка програмного забезпечення;

– лабораторні вимірювання та випробування.

Було розроблено та виготовлено обладнання за технологією SIVACON S8 – 62 щита силового управління MCC (Motor Control Center) вільного проєктування та з апаратами стаціонарного виконання (установки). Також для подачі живлення на основні ділянки для забезпечення виробничих потужностей було використано автоматичні вимикачі серії 3VA у литому корпусі з можливістю виконання обліку електроенергії на базі електронних розчіплювачів.

Обладнання, розроблене та виготовлене компанією S-Engineering, встановлено на наступних ділянках: котельний цех, рушально-вічкове відділення та ділянка автоприйому олійнопресового цеху, відділення грануляції лушпиння, ділянка складу макухи, ділянка складу олії, ділянка силосів зберігання насіння.

Наше обладнання виконує функції управління технологічним процесом у місцевому, дистанційному ручному та автоматичному режимах. Крім того, воно забезпечує безпечне ведення технологічного процесу, дає можливість замовнику вибрати маршрут для виконання поставлених завдань, веде облік енергоресурсів (електроенергії) всіх ділянок заводу.

Також дане обладнання виконує функції обміну інформації із сторонніми системами (пресове відділення маслопресового цеху, грануляція макухи, грануляція лушпиння) для організації загального сховища даних на сервері та взаємних блокувань між системами для безперервного ведення процесу. Все це допоможе замовнику скоротити витрати на енергоресурси та трудовитрати обслуговуючого персоналу.

Нагадаємо, що із холдингом Trans Oil Group компанія S-Engineering співпрацює з 2017 року. Триває наша співпраця з олійноекстракційним заводом FLOAREA SOARELUI SA, який також входить до холдингу Trans Oil Group. У півтора рази збільшилася продуктивність ОЕЗ FLOAREA SOARELUI SA за чотири роки співпраці з компанією S-Engineering. Таке збільшення продуктивності відбулося, у тому числі, завдяки тому, що нашими спеціалістами було реалізовано комплекс робіт із електропостачання та автоматизації  підприємства. У процесі реалізації знаходиться проєкт будівництва проміжного складу шроту силосного типу. Також ведуться підготовчі роботи з модернізації бетонного елеватора шроту та модернізації системи управління олійнопресового цеху.