зв'язок з нами
укр
Компанія «С-Інжиніринг» — участник робочої групи з питань IT та кібербезпеки АНК Ukraine

Компанія «С-Інжиніринг» — участник робочої групи з питань IT та кібербезпеки АНК Ukraine

05 Nov 2019
Компанія «С-Інжиніринг» — участник робочої групи з питань IT та кібербезпеки АНК Ukraine - 1

Заступником голови робочої групи з питань IT та кібербезпеки Німецько-української промислово-торговельної палати (АНК Ukraine) став співробітник «С-Інжиніринг». Адже один із напрямів діяльності нашої компанії — розробка ПО і проектування систем передачі даних АСУ ТП з урахуванням міжнародних стандартів із кіберзахисту і відмовостійкості.

Серед тем, які будуть обговорюватися в цій робочій групі, названі безпеку обміну даними і сучасні інформаційні технології і. А також захист ресурсів організацій, рекомендації з оптимального придбання ліцензій на програмне забезпечення та ін.

Також нагадаємо, що наша компанія вже кілька років є членом АНК Ukraine і бере участь в проведенні засідань різних комітетів палати. «С-Інжиніринг» — приклад багаторічних німецько-українських партнерських відносин. Ми є партнером SIEMENS AG, а також компанії AEG PS. Робоча група з питань IT та кібербезпеки АНК Ukraine буде діяти на постійній основі. Результати її діяльності будуть цікаві ТОП-менеджменту та керівникам підрозділів.