зв'язок з нами
укр

Компанія “С-Інжиніринг” впровадила власну технологію SENUMAC для нового зернового терміналу Posco International

30 Sep 2019
Компанія “С-Інжиніринг” впровадила власну технологію SENUMAC для нового зернового терміналу Posco International - 1

Технологія SENUMAC, розроблена і запатентована компанією «С-Інжиніринг», була впроваджена для нового зернового терміналу корейської корпорації Posco International і української групи Orexim в м. Миколаїв.

SENUMAC — технологія автоматичного управління завантаженням поточно-транспортної лінії сипучих матеріалів, яка дозволяє підвищити продуктивність терміналу більше ніж на 10%. Точність дозування при цьому становить понад 90%. Завдяки цьому час знаходження судна біля причалу скорочується.

«Наша технологія допомагає знизити питомі витрати електроенергії більш ніж на 10%, автоматизувати змішування класів зерна і звести до мінімуму людський фактор», — говорить директор з розвитку «С-Інжиніринг» Станіслав Шестопалов. — У тому числі завдяки технології SENUMAC, запропонованої на стадії проектування терміналу, компанія Orexim успішно презентувала проект партнерам і виконала завдання створення енергоефективного терміналу з високою продуктивністю».

Також фахівцями компанії «С-Інжиніринг» для даного проекту було виконано:

– розробка проектної документації та програмного забезпечення;

– виготовлення електрообладнання;

– пуско-налагоджувальні роботи і частково електромонтажні роботи для систем комплексної автоматизації і електропостачання.

Відкриття терміналу потужністю одноразового зберігання понад 140 тис. т. відбулося 24 вересня 2019 року.