зв'язок з нами
укр

Компанія “С-Інжиніринг” виготовила і поставила обладнання для паперової фабрики в Чехії

15 Nov 2019

На базі виробництва компанії “С-Інжиніринг” було виготовлено щитове обладнання для папероробної машини для фабрики в Чехії. Обладнання було зібрано із використанням технології SIVACON S8 компанії SIEMENS AG. Завдяки застосуванню цієї технології замовник отримав систему, яка займає простір у кілька разів менше аналогічних за призначенням.

«Технології та рішення, що застосовуються компанією “С-Інжиніринг”, дозволяють індивідуально підійти до вирішення завдання кожного замовника, — каже головний інженер проекту від “С-Інжиніринг”. — В даному випадку, наприклад, були враховані побажання клієнта щодо запланованої площі розміщення, підключення та конфігурації щитового обладнання».

Для цього проекту були виготовлені щити, в яких реалізовані наступні рішення:

– двостороннє обслуговування з одною шинною системою;

– застосування викатних модулів у комбінації із відсіками вільного монтажу;

– нестандартне підключення до існуючого шинопроводу.

Ці рішення забезпечують високу щільність монтажу, що підвищує надійність обладнання і робить його більш зручним в обслуговуванні.

“С-Інжиніринг” є Technology Partner компанії SIEMENS AG за технологією SIVACON. Наша компанія — перша і єдина в Україні отримала ліцензію на виробництво щитів силового управління двигунами в розширеному висувному виконанні (опція з малогабаритними модулями 1/2, 1/4).

При цьому при використанні німецьких технологій SIEMENS AG, виробництво компанії “С-Інжиніринг” локалізовано в Україні і створює додаткову вартість в нашій країні.

Крім України, географія реалізованих проектів та поставленого обладнання “С-Інжиніринг” включає такі країни як Німеччина, Туркменістан, Казахстан, ОАЕ, Іспанія, Польща та Болгарія.