зв'язок з нами
укр
Компанія «С-Інжиніринг» виконує послуги аудиту підприємств

Компанія «С-Інжиніринг» виконує послуги аудиту підприємств

19 Jul 2019
Компанія «С-Інжиніринг» виконує послуги аудиту підприємств - 1

Одним з напрямків роботи компанії є проведення аудиту інженерних систем і обладнання підприємств для визначення необхідної оптимізації та модернізації.

Аудит АСУТП і системи управління приводом був зроблений для Замовника. Роботи складалися з двох етапів: розробка стенду для проведення аудиту і, безпосередньо, самого аудиту.

Для проведення аудиту інженери «С-Інжиніринг» розробили програмне забезпечення стенду PLC і HMI, який передбачає аналіз працездатності системи Замовника з визначенням несправного обладнання, та такого, що некоректно працює або не оптимізоване. Стенд складався з PLC S7-1200, панелі оператора і ПП TWERD MFC710.

Далі фахівці «С-Інжиніринг» провели аудит, який виявив всі параметри частотного перетворювача TWERD MFC710, необхідні для складання обгрунтованих висновків про працездатність системи. Був проведений детальний і глибокий аналіз отриманих даних на об’єкті та підготовлено звіт з переліком всіх причин некоректної роботи окремого обладнання та системи в цілому, що призводило до частих поломок обладнання.

Результати аудиту засвідчили, що рекомендації по заміні існуючого приводного обладнання на лінії підприємства Замовника є раціональним і економічно обгрунтованим рішенням для усунення причин частих поломок обладнання та простою виробничих ліній.