зв'язок з нами
укр
Компанія S-Engineering організувала іменні стипендії найкращим студентам ОНТУ

Компанія S-Engineering організувала іменні стипендії кращим студентам ОНТУ

31 Aug 2021
Компанія S-Engineering організувала іменні стипендії кращим студентам ОНТУ - 1

Сьогодні на урочистій лінійці з нагоди нового навчального року ОНТУ Директор з персоналу S-Engineering Наталія Владикина оголосила про рішення керівництва компанії заснувати іменні стипендії найкращим студентам університету.

Двом студентам 3-го та 4-го курсів університету, які навчаються за спеціальністю “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, а також “Електроенергетика, Електротехніка та електромеханіка” виплачуватиметься по 3000 грн щомісяця з другого навчального півріччя. Стипендія присуджуватиметься на основі показників успішності та відвідуваності, а також з урахуванням характеристик від викладачів університету за участю керівництва компанії S-Engineering.

На сьогоднішній день третина співробітників S-Engineering – це випускники ОНТУ різних років. Ми понад 10 років співпрацюємо із цим університетом. Засновник S-Engineering Батир Аннаєв багато років входить до Наглядової ради ОНТУ. Кілька років тому компанія S-Engineering подарувала університету «Навчально-наукову лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу», де розміщено найновіше обладнання.

Ми запрошуємо на виробничу практику студентів 3-4 курсів ОНТУ, а також на літню практику вже після першого року навчання. Також запрошуємо випускників університету стати співробітниками S-Engineering.