зв'язок з нами
укр
Комплекс робіт із автоматизації та електропостачання ОЕЗ у Молдові

Комплекс робіт із автоматизації та електропостачання ОЕЗ у Молдові

09 Mar 2021
Комплекс робіт із автоматизації та електропостачання ОЕЗ у Молдові - 1

У півтора рази збільшилася продуктивність олійноекстракційного заводу FLOAREA SOARELUI SA* (Молдова) за три роки співпраці із компанією S-Engineering. Таке збільшення продуктивності відбулося у тому числі завдяки тому, що нашими фахівцями був реалізований комплекс робіт із електропостачання та автоматизації підприємства.

S-Engineering виконала кілька проєктів із модернізації виробничих відділень ОЕЗ. Це олійноекстракційний цех, олієпресовий цех і відділення підготовки, відділення грануляції шроту, відділення фільтрації. Для цих ділянок ОЕЗ по системі електропостачання було запропоновано і впроваджено рішення на основі технології S-Engineering SELAM. Зараз у процесі реалізації знаходиться проєкт із будівництва проміжного складу шроту силосного типу. Для цього елеватора ми розробили і впроваджуємо систему електропостачання на основі технології Siemens SIVACON S8 із осередками small design 1/2 і 1/4.

За проєктом модернізації системи автоматизації олієпресового цеху і ділянки підготовки була розроблена і впроваджена SCADA-система. Вона координує технологічні процеси і рух продукції, дозволяє визначати оперативні показники ефективності, відстежує виробничу потужність ділянок ОЕЗ, контролює параметри якості, проводить розрахунок KPI зміни та ін.

*FLOAREA SOARELUI SA (fsoil.info) – олійноекстракційний завод в м.Бельци (Молдова). Підприємство переробляє 250 тисяч тонн насіння на рік і виробляє близько 105 тисяч тонн соняшникової олії. Продукція FLOAREA SOARELUI SA експортуються більш ніж у 30 країн світу. FLORIS – основний бренд FLOAREA SOARELUI SA і найпопулярніша соняшникова олія у Молдові.