зв'язок з нами
укр
Комплекс робіт із модернізації РУ-0,4кВ теплосилового цеху Полтавського ГЗК

Комплекс робіт із модернізації РУ-0,4кВ теплосилового цеху Полтавського ГЗК

16 Sep 2021
Комплекс робіт із модернізації РУ-0,4кВ теплосилового цеху Полтавського ГЗК - 1
На завершальній стадії знаходиться новий проєкт на підприємстві Полтавський ГЗК*, з яким компанія S-Engineering співпрацює із 2013 року. Полтавський ГЗК є одним із найбільших діючих підприємств гірничодобувної галузі України та провідним світовим виробником і експортером залізорудних окатишів.
Наші фахівці виконали комплекс робіт із модернізації РУ-0,4кВ теплосилового цеху, який забезпечує опалення комбінату і міста. Існуюче застаріле обладнання було замінено на сучасний розподільчий пристрій 0,4кВ типу Sivacon S8, виготовлений за ліцензією Siemens. Дана технологія успішно локалізована на власному виробництві S-Engineering і дозволяє випускати розподільні пристрої низької напруги на струми до 7000А відповідно до світових стандартів та з дотриманням європейських норм якості. Така модернізація дозволить підприємству Полтавський ГЗК зменшити витрати на енергоресурси, скоротити кількість аварійних ситуацій, збільшити безпеку праці. Також зараз у роботі знаходиться проєкт із модернізації однієї із трансформаторних підстанцій теплосилового цеху.
Компанію S-Engineering пов’язують тривалі партнерські відносини з Полтавським ГЗК. Протягом усього періоду співпраці наша компанія виконувала різні види робіт: від проєктування реконструкції окремих ділянок до виконання робіт “під ключ” при будівництві різних об’єктів комбінату.
Так, фахівці S-Engineering не тільки відновили документацію алгоритму управління на ділянці пульпо-насосної станції Полтавського ГЗК, а й на програмному рівні поліпшили даний алгоритм. А при модернізації систем автоматизації градирні була розроблена і впроваджена система управління і контролю даної ділянки. Система управління градирнею була інтегрована в загальну систему управління підприємством.
*Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат – виробник і експортер залізорудних окатишів, які використовуються у чорній металургії та виробництві сталі. Розташований у Полтавській області, введений в експлуатацію із 1970 року. На підприємстві працюють близько 8000 осіб.