зв'язок з нами
укр

Комплекс робіт із систем автоматизації та електропостачання паросилової ділянки Придніпровського ОЕЗ (Kernel)

29 Apr 2022
Комплекс робіт із систем автоматизації та електропостачання паросилової ділянки Придніпровського ОЕЗ (Kernel) - 1

Ще один новий проєкт виконують фахівці S-Engineering у нинішній воєнний час. На завершальній стадії знаходяться проєктні роботи з систем автоматизації та електропостачання для Придніпровського ОЕЗ* (холдинг Kernel). Даний проєкт: будівництво паросилової ділянки з когенераційною установкою електричною потужністю 26МВт.

Більшість обладнання було вироблено та поставлено Замовнику, поставлено матеріали для виконання електромонтажних робіт. Фахівці приступають до електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт на об’єкті.

Обладнання, виготовлене компанією S-Engineering, використовується на таких ділянках:

– 3-х трансформаторна ТП власних потреб (трансформатори 2500кВА): ГРЩ (Main switchboard, MSB), виконаний за технологією Sivacon S8;

– система управління двигунами основного та допоміжного обладнання котельні (технологія Siemens Sivacon S8, та технологія S-Engineering SelaM);

– станції збору інформації та управлінням допоміжним обладнанням;

– контрольно-вимірювальні прилади;

– щити МСС, станції розподіленого введення-виводу на 2-х ділянках паливоподачі.

Наше обладнання забезпечує високу надійність роботи технологічного обладнання, а також забезпечує точну підтримку заданих технологічних параметрів. При виробництві обладнання S-Engineering використані технології Sivacon S8, Selam, які забезпечують оптимальну енергоефективність, модульність та можливість подальшого розширення.

Для насосів та вентиляторів передбачено частотний електропривод (перетворювачі Sinamics G120P, G120X). Застосування частотних перетворювачів забезпечує значну економію енергоресурсів та точну підтримку технологічного процесу.

*Придніпровський олійноекстракційний завод — підприємство з виробництва нерафінованої соняшникової олії та шроту. Потужність переробки – 560 тис. тонн соняшникового насіння на рік (2,7 тис. тонн на добу).