зв'язок з нами
укр

Комплекс робіт із систем електропостачання та автоматизації на Бандурському ОЕЗ

29 Dec 2020
Комплекс робіт із систем електропостачання та автоматизації на Бандурському ОЕЗ - 1

Ґрунтовним і багатоплановим була співпраця компанії S-Engineering та підприємства «Бандурський олійноекстракційний завод»*. І ця взаємодія знаходиться на фінальній стадії.

При виконанні реконструкції системи паропостачання заводу і монтажу когенераційної установки потужністю 13,315 МВт фахівці S-Engineering реалізували комплекс робіт із систем електропостачання та автоматизації. Він включав розробку проекту силового електрообладнання, систем автоматизації та освітлення об’єкта, а також виготовлення, поставку обладнання, монтаж і пусконалагоджувальні роботи.

Фахівці S-Engineering розробили, виготовили і поставили на об’єкт наступне обладнання:

  • Головний розподільний щит (Main switchboard) 5000А, який був виготовлений на заводі S-Engineering за технологією Siemens Sivacon S8.
  • Силові щити керування котлами, подачі палива, електрофільтрів, градирень, оборотного водопостачання та допоміжного обладнання.
  • Щит постійного струму, комплектно з акумуляторними батареями на 170Ач і зарядно-випрямними пристроями.
  • Щит гарантованого живлення з ДБЖ 15кВА.
  • Обладнання системи автоматизації та польові шафи збору сигналів.
  • Обладнання системи освітлення.
  • Та ін.

До складу основного обладнання реконструкції системи паропостачання Бандурського ОЕЗ входять два парових котла і парова турбіна. Основним паливом для парових котлів є лушпиння соняшника. Електрична енергія виробляється турбогенератором, коли його ротор обертається під впливом пара від парових котлів, в яких спалюється лушпиння соняшнику. Теплова енергія пара з відборів турбіни направляється на технологічні потреби заводу.

Обладнання, яке виготовила, поставила і змонтувала компанія S-Engineering, виконує ключову роль в технологічному управлінні котлами, турбіною і допоміжними ділянками, забезпечує безпеку роботи, безперервну подачу електропостачання для критично важливих споживачів. Біомаса (лушпиння соняшника) є відновлюваним джерелом енергії. На сьогодні біомаса в якості палива активно використовується у багатьох країнах Європи та світу. В Україні на законодавчому рівні також створюються сприятливі умови для стимулювання виробництва електричної та теплової енергії з використанням відновлюваних джерел.

*«Бандурський олійноекстракційний завод» — підприємство, яке займається виробництвом соняшникової олії. Входить до групи компаній «Кернел». ОЕЗ створений на базі елеваторних потужностей, розташованих у селі Бандурка Миколаївської області. Потужність переробки — 528 тис. тонн насіння на рік.